Kaçak 18. bölüm

Şubat17

Kaçak 18. bölüm izle
Kaçak : Dadaylı ve Merve Serhat’a yardım ediyor
Merve, camdan aşağı düşen ve hareketsiz yatan Serhat ve Ertan’ın yanına koşar. Dadaylı’nın yardımıyla Serhat’ı arabayla Merve’nin tanıdığı hastaneye götürürler. Serhat’ı yalnız bırakmak istemeyen Merve, hastaneden sonra Serhatların yaşadığı yere gelir.
Kaçak : Merve bir kez daha aşkını itirfa ediyor
Serhat’a bütün hislerini söyleyen Merve, beklediği karşılığı alamaz ve oğlunu almaya Ertan’ın evine gider.
kaçak son bölüm izle

ATV’nin sevilen dizilerinden Kaçak 18. bölüm fragmanı çıktı. Kaçak yeni bölümüyle 18 Şubat Salı günü izleyici karşısında olacak. Kaçak 18. bölümde Nurgül her şeyden habersiz bir şekilde Ertan ile yakınlaşmaya devam edecek. Kaçak yeni bölümünde Serhat, Dadaylı ve Nazmi aynı tarafta olacak. Kaçak 18. bölüm fragmanı ve özeti aşağıdadır.
Kaçak 18. Bölüm Özeti:
Rusyalı ile yeni uyuşturucu işinde ortak olan Ertan, Sarı Erol ve Bici Nihat Kaçak 18. bölümde çalışmalara başlar. Parfüm şişelerindeki sıvı uyuşturucular anında piyasaya yayılır ve çok talep görür. Nurgül, Kaçak son bölümde Ertan’ın çirkin planından habersiz her geçen gün ondan daha çok hoşlanmaya başlar. Kaçak yeni bölümde Ertan ve adamlarının uyuşturucu işine başladıklarını duyan İsmet Ali Topçuoğlu, Serhat, Dadaylı ve Nazmi istemeden de olsa ilk kez aynı tarafta mücadele ederler. Bu birliktelik Ertan’a çok pahalıya mal olur.


Posted 17 Şubat 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>