Kara Para Aşk 2.Bölüm izle

Mart19

Kara Para Aşk 2.Bölüm izle ATV’nin yeni dizilerindenKara Para Aşkilk bölümüyle izleyenlerinin beğenisini kazanmıştı.Kara Para Aşkbomba gibi bir 2. bölümle 19 Mart Çarşamba akşamı ekranlara gelecek. ElifKara Para Aşk2. bölümde yapacağı görevi Ömer’den saklamaya çalışacak. Ömer ise Elif ile iş birliği yapmanın yollarını aramaktadır.Öğrenilen şeyler ise ikiliyi zor durumların içerisinde bırakacak.Kara Para Aşk2. bölüm 1. ve 2. fragmanı yayınlandı. EğerKara Para Aşkyeni bölüm fragmanlarını izlemek isterseniz, fragman videolarıaşağıda bulunmaktadır. AyrıcaKara Para Aşk2. bölüm özeti de aşağıda yer almaktadır.

Kara Para Aşk son bölüm izle
Babasının sırlarla dolu bir cinayete kurban gitmesi, bulması gereken elmaslar, kardeşinin kaçırılması, Kara Para Aşkyeni bölümdeElif’i çaresizlik içinde bırakmıştır. Sokak ortasında öptüğü komiser Ömer ise Elif’in o an yanında görmek istediği son kişidir. Elif, Ömer’i atlatmak ve tek başına elmasları bulup kardeşini kurtarmak zorundadır. Elmasları arayacağı yeni adres Kara Para Aşk2. bölümdeSibel’in evidir. Sibel’in ailesiyle tanışmak, yaşadığı evi görmek Elif’i derinden sarsar. Kara Para Aşkyeni bölümde bir şekilde Sibel’in odasına girmeyi başaran Elif bir kutu bulur, cevaplanması gereken sorulardan birinin yanıtı bu kutuda gizlidir.

Elif’in birilerinden korktuğu için kendisini öptüğünü anlayan Ömer, Kara Para Aşk2. bölümdeonu konuşturmaya çalışır ama başaramaz. Elif iş birliği yapmaya niyetli değildir fakat Ömer’in de pes etmek gibi bir adeti yoktur. Kara Para Aşkyeni bölümdeElif’i göz hapsine alarak Ahmet ve Sibel arasındaki ilk bağlantıyı kurmayı başarır.

Elif çaresizce araştırma yaparken, Tayyar’ın onun için hazırladığı asıl plandan habersizdir. Kaybolan elmaslar aslında Tayyar’ın çok da umurunda değildir. Tayyar Kara Para Aşk2. bölümdeiçinde Elif’in olduğu uzun vadeli bir plan peşindedir. Metin’e emri verir. Metin, Elif’e kardeşinin hayatını kurtarması karşılığında yapması gereken şeyi söyler. Elif’in hayatına Kara Para Aşkyeni bölümdebir bomba daha düşmüştür. Kardeşinin hayatını kurtarabilmesi için verilen görevi yapması üstelik de Kara Para Aşkyeni bölümdebunu Ömer’den saklamayı başarması gerekmektedir.


Posted 19 Mart 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>