Karadayı 3 şubat 2014 izle

Şubat3

Karadayı 3 şubat 2014 izle sitemize eklenmiştir. Sitemizden sorunsuzca Karadayı 3 şubat izlemeniz için aktifdir. Saat 20′den sonra raad raad izleyebileceğiniz bir dizidir bu benden size söylemesi hadi yine iyisiniz.

Atv’nin sevilen dizisi Karadayı son bölüm izle, yeni bölümüyle yine nefes kesecek. Turgut’u artık zor günler beklemektedir. Tutuklu yargılanan Turgut, 35 kişiyi tıktığı cezaevine konur.

Bazıları kahraman doğar bazıları sonradan kahraman olur. Mahir her ikisi… 1970′lerde Beyazıt’ta mutlu bir aile… Bir nişan günü her şey değişti… İşlemediği bir cinayet yüzünden Kara ailesinin babası, Nazif idam hükmü aldı… Mahir o gün vazgeçti kendinden, hayatından, sevdalarından, yarınlarından… Tek yolu vardı artık. Gerçek katili bulup, adaleti sağlamak ve babasını darağacından kurtarmak. Darağacına giden bu yolda önünde bir de imkansız bir aşk var.


Posted 03 Şubat 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>