Karadayı 49.Bölüm full hd izle

Aralık9

Karadayı 49.Bölüm izle
Ekranalrın beğeniyle izlenen dizisi karadayı bu akşam 48. bölümde neler oldu? Karadayı hayranlarının merakla beklediği 48. bölümde neler yaşandı ?

Mahir ve Feride artık birlikte hareket etmeye karar vermişlerdir. Turgut’un ölmediğine emin olan Mahir ve Feride şimdi ne yapacak ? Turgut’un yurtdışına kaçacağını düşünen Mahir , Turgut’u elinden kaçırmak istemez. Mahir ve Feride artık tüm çabalarını Turgut’u bulup adalete teslim etmeye harcarlar. Ancak bunu tek başlarına yapmalarına imkan yoktur. Bu yüzden Yasin’den yardım alırlar. Artık tüm emniyet Turgut’u bulmak için harekete geçmişdir.Turgut ise Mahir’inde düşündüğü gibi ülke dışına çıkmaya hazırlanmaktadır. Ancak Turgut’un artık yeni bir ismi yeni bir kimliği vardır.

Öte yandan Feride’nin Mahir’e Sinan’la nişanlanmasının gerçek sebebini anlatması Mahir’in içine umut ışığı düşürmüştür. Mahir artık davanın bitiminde Feride’nin kendisine geleceğinden emin onu bekler. Ancak , bu arada Sinan çoktan düğün için hazırlıklara başlamıştır. Mahir’in gazetede gördüğü düğün haberleri Mahir’i bi kere daha hayal kırıklığına uğratır.

Etiketler:

Posted 09 Aralık 2013 by admin in category karadayı izle

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>