Karadayı 55.Bölüm

Ocak20

Karadayı 55.Bölüm izle
Karadayı’da heyecan fırtınası bitmek bilmiyor. Karadayı 55. son bölüm beklenen oldu ve sonunda Karadayı 55. son bölümde Mahir Kara Feride’nin babasının karşısına çıkıyor fakat Karadayı 55. son bölümde Karadayı Mahir Feride’nin babasından istediği cevabı alamıyor. Karadayı 55. bölüm fragmanı burada..

Karadayı 55. bölümde heyecan zirve yapmış durumda. Karadayı hayranlarının merakla beklediği Karadayı 55. son bölüm fargmanı yayınlandı ve Karadayı 55. son bölüm fragmanını izleyen Karadayı fanatikleri gözlerine inanamadı. Karadayı 55. son bölümde Mahir Kara Feride’nin babasının karşısına çıkıyor fakat Karadayı 55. son bölümde Karadayı Mahir Feride’nin babasından istediği cevabı alamıyor. Peki Karadayı 55. son bölümde başka hangi gelişmeler yaşanacak?
karadayı son bölüm izle

Feride, hayatındaki en önemli iki erkeğin karşı karşıya olduğundan habersiz, Sinan’ı girdiği yoldan geri çevirmeye çalışmaktadır. Oysa her şey Mehmet Saim’in kurduğu düzende ilerlemektedir.

Mahir, elinden kaçırdığı Suat’ın peşine düşer. Turgut’un duruşmasına az kalmıştır ve bir delil bulmak zorundadır. Turgut ise tutuklu yargılanma kararı çıkarsa, kendi yakalattığı suçlularla aynı hapishanede olmanın tedirginliğini yaşar. Buna bir çözüm bulması gerekmektedir.

Etiketler:

Posted 20 Ocak 2014 by admin in category karadayı izle

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>