Karadayı 60. bölüm izle

Şubat24

Karadayı 60. bölüm izle Pazartesi günü yayınlanacak 60. bölüm fragmanı yayınlandı. Karadayı 60. Bölüm fragmanını izlemek için haberimizin detayında bulabilirsiniz. Karadayı geçmiş bölümleri, Karadayı 60. Bölüm fragmanı ve Karadayı 59.bölümü haberimizden tek parça halinde izleyebilirsiniz.

Karadayı pazartesi akşamı yayınlanan bölümüyle çok konuşuldu. Karadayı’nın 59.bölümünü kesintisizi izlemek istiyorsanız haberimizde bulunan videoya tıklayınız. Karadayı’nın 59 bölümü ve daha fazlası milliyet.com.tr’de. İşte Karadayı son bölüm ve Karadayı 60.bölüm fragmanı.

Karadayı son bölüm izle

Hakim, Nazif Kara’nın kalemini kırdığı an, Mahir’in Feride’yle hayalini kurduğu geleceği, Kara ailesinin tutunacak dallarını, Songül ile Yasin’in mutlu yuva düşlerini, Nazif’in son demlerini ailesiyle yaşama umudunu da tuzla buz eder…

Nazif ailesinin geleceği için hayatından ve mücadeleden vazgeçer ama Mahir için bu savaştan vazgeçmek mümkün değildir. Adalete inancı kalmamıştır, Feride’ye verdiği söze rağmen adaleti kendi bildiği şekilde sağlamaya karar verir. Babasını ve Orhan’ı hapishaneden kaçıracak. Ailesini de alıp yurtdışında yeni bir hayata başlayacaktır.


Posted 24 Şubat 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>