Karadayı 63.Bölüm

Mart17

Karadayı 63.Bölüm izle
ATV’nin en çok izlenen dizilerinden Karadayı, 63. Bölümüyle 17 Mart’ta ekranlara gelecek. Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolünü oynadığı ve sürükleyici bir senaryaoya sahip olan Karadayı’nın 63. Bölümünde Mahir, babasının idam cezasını iptal ettirmek için her yolu denemeye hazırdır.

Karadayı 63. Bölümde Mahir, haksız yere idam cezasına çarptırılan babasını ipten almak için cumhurbaşkanlığına kadar gidecektir. İdam kararını kaldırmak için her geçen saniye, Mahir’in aleyhine işlemektedir. Mahir’e göre, idam kararını veren Hakim etki altında kalmış ve babasının idam fermanını imzalamıştır.
karadayı son bölüm izle

Karadayı 63. Bölümde Feride, kardeşinin gizemli ölümünü vasfı olan savcılığı ile kararlılıkla araştırmaktadır. Belki de dünyada en iyi tanıdığı kişi olan kardeşi Melih’in asla intihar edeceğini düşünecek biri olmadığını ondan daha iyi kimse bilmemektedir. Savcı Feride, kardeşinin intiharına inanmaz ve onu kimin öldürdüğü üzerine derin araştırmalar yapar.

Karadayı 63. Bölümde Feride, kardeşinin öldürüldüğünü ve ona intihar süsü verildiğini düşünmektedir. Feride bu şüphesinde haksız da değildir, Feride’nin düşmanları Melih’i öldürmek için bile yeterli bir sebeptir. Feride bu düşüncelerle yola çıkarak kardeşini öldürenleri bulabilecek


Posted 17 Mart 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>