Karagül 27.Bölüm izle

Aralık27

Karagül 27.Bölüm izle
Karagül’de Özlem’in ölümden dönüp ettiği yemin artık sadece Kendal için değil tüm konak sakinleri içinde tehlikeli bir hal alıyor… Kalenin içine sızacak olan dedikoduyla birlikte aile içindeki tartışmalar büyüyor… aragül 27. bölüm 1. fragmanı ve özeti yayınlandı.

ÖZLEM’İN KADERİNİN KIRILMA NOKTASI
Bazen son çırpınışlar yeni başlangıçlara yol açabilir.
Özlem’in elinde saatli bomba gibi tuttuğu görüntüler, artık Özlem’in de kaderinin kırılma noktasıdır. Özlem’in ölümden dönüp ettiği yemin artık sadece Kendal için değil, tüm konak sakinleri içinde tehlikeli bir hal alırken, konağın en masumu bundan en büyük payı alacaktır.
Kendal Ağa, hayatını tehdit eden bilgiye ulaşmak için elinden geleni ardına koymazken, en çok koruyup kolladığı Sibel’i kendi elleriyle celladının eline verdiğinin farkında değildir.
karagül son bölüm izle

Karagül 27. Bölümü ile 27 Aralık günü FOX ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Karagül 27. Bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

FOX’un entrikası bol aşk dizisi Karagül 27. Bölümü bomba gibi bir bölümle hayranlarının karşısına çıktı. Karagül 27. Bölüm ilk fragmanı önceki gün FOX ekranlarında yayınlandı.

Etiketler:

Posted 27 Aralık 2013 by admin in category Karagül izle

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>