Kardeş Payı 3.Bölüm izle

Mart6

lk iki bölümü ile izleyenlerin büyük beğeni ve takdirini kazanan Kardeş Payıdizisinin 3. bölümü bu hafta Trabzonspor Juventus karşılaşmasından dolayı yayınlanmayacak. Maç saatinin uyuşmaması ve olası maç uzaması durumunda yayın saatinde değişiklik olabileceği düşünülerek Kardeş Payı dizisi 3. bölümü bu hafta yayınlanmayacak. Bunun yerine Kardeş Payı özel bölüm ile izleyenlerin karşısına çıkacak. Metin ve Ali adında iki kardeşin icatlarıyla dünyayı güzelleştirme çabalarını konu alan Kardeş Payı dizisinin ilk iki bölümü izleyenler tarafından beğeniyle izlenilmişti. Star Tv’nin yayın akışında dizinin yayınlanacağı bilgisi yer alsa da fragmanın yayınlanmamış olması kafalarda soru işaretleri bırakmıştı. Kardeş Payı dizisinin bu akşam yayınlanacak özel bölümünü izlemek için bağlantılarında yararlanabilirsiniz..
Kardeş Payı 3.Bölüm izle
Kardeş Payı Son Bölümde Neler Yaşanmıştı?

Metin ve Ali, Kardeş Payı son bölümde oyunu bilmeden oturdukları pis yedili masasında joker çektiler. En karamsar anlarında umulmadık bir piyango vurdu ve icada bir talip çıktı. Dünyaya barış ve mutluluk getirmelerine ramak kalan abi kardeş; KARDEŞ PAYI son bölümde Ali’nin boşanma davası, Metin’in Eda tutkusu ve 17.000 dolarını bırakmaya hiç niyeti olmayan Hilmi’nin oyunları ile uğraşmak zorunda kaldı.
Kardeş Payı son bölüm izle


Posted 06 Mart 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>