Kardeş Payı 3.Bölüm

Mart6

Kardeş Payı 3.Bölüm izle
Star TV ekranlarının sevilen dizisi Kardeş Payı 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Kardeş Payı 3. bölümüyle 6 mart perşembe akşamı kendi kanalında. Kardeş Payı son bölüm fragmanı tıkla izle. Star Tv’nin Başrollerinde Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in rol aldığı yeni dizisi Kardeş Payı yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Kardeş Payı 3. Bölüm fragmanı izle. Kardeş Payı 3. Bölüm

Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, proje tasarımı, senaryo ve yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir’in bulunduğu dizinin başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir, Seda Bakan, Rıza Akın, Ayşe Kökçü, Şinasi Yurtsever, Ali İhsan Varol, İpek Yaylacıoğlu, Berfu Öngören, Korhan Herduran, Nazlı Tosunoğlu, Sadık Gürbüz, Fulden Akyürek paylaşıyor. Onlar sıradan tesisatçı değiller… Dizide Ahmet Kural (Metin) ve Murat Cemcir(Ali) su tesisatçısı, Seda Bakan ise evin geçimini sağlayan akıllı küçük kardeş (Feyyza) karakterine can veriyor. Mahalle duygusunun yoğun olarak hissedileceği dizide mucit kardeşler Metin ve Ali’nin dünyaya barış ve mutluluk getirecek bir icada imza atmalarıyla hayatları değişecek.

kardeş payı son bölüm

Başrollerini Ahmet Kural,Murat Cemcir ve Seda Bakan ‘ ın paylaştığı Kardeş Payı sosyal medyada dün gece en çok konuşulan dizi oldu.
22.45 ‘ te ekrana gelen dizi güçlü yapımlara karşı farkını daha ilk bölümde ortaya koydu. Kardeş Payı yüksek izlenme oranlarının yanı sıra sosyal medya yansımalarıyla da geceye damgasını vurdu.
Ahmet Kural ‘ ın twitter ‘ da TT olduğu dizi için takipçiler, #kardeşpayı hashtagi ile 23.900 ve yine “kardeş payı” olarak da 9900 içerik paylaştı.
Dizinin sosyal medya yorumlarında izleyiciler ekibi çok özlediklerini, Ahmet Kural ve Murat Cemcir ‘ in çok iyi ikili olduğunu ve dizinin ilk dakikasından itibaren çok güldüklerini sıklıkla dile getirdiler.


Posted 06 Mart 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>