Kardeş Payı 4.Bölüm

Mart13

Kardeş Payı 4.Bölüm izle
Kardeş Payı 4. Bölüm fragmanı izle. Kardeş Payı 4. Bölüm full fragman izle. Kardeş Payı 4. Bölüm fragman seyret. Kardeş Payı son bölüm fragman izle tıkla dizi izle… Kardeş Payı 4. Bölüm fragman izle, Kardeş Payı son bölüm fragman izle, fenomen dizi Kardeş Payı yeni bölüm fragman ile tıkla dizi izle Star dizi izle…

Başrollerini Ahmet Kural,Murat Cemcir ve Seda Bakan’ın paylaştığı Kardeş Payı sosyal medyada dün gece en çok konuşulan dizi oldu.

22.45’te ekrana gelen dizi güçlü yapımlara karşı farkını daha ilk bölümde ortaya koydu. Kardeş Payı yüksek izlenme oranlarının yanı sıra sosyal medya yansımalarıyla da geceye damgasını vurdu.

Ahmet Kural’ın twitter’da TT olduğu dizi için takipçiler, #kardeşpayı hashtagi ile 23.900 ve yine “kardeş payı” olarak da 9900 içerik paylaştı.

Dizinin sosyal medya yorumlarında izleyiciler ekibi çok özlediklerini, Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in çok iyi ikili olduğunu ve dizinin ilk dakikasından itibaren çok güldüklerini sıklıkla dile getirdiler.
kardeş payı son bölüm izle

Metin ve Ali’ye piyango çıktı. Metin ve Ali, oyunu bilmeden oturdukları pis yedili masasında joker çekerler. En karamsar anlarında umulmadık bir piyango vurur ve icada bir talip çıkar. Dünyaya barış ve mutluluk getirmelerine ramak kalan abi kardeş; Ali’nin boşanma davası, Metin’in Eda tutkusu ve 17.000 dolarını bırakmaya hiç niyeti olmayan Hilmi’nin oyunları ile uğraşmak zorunda kalırlar. Kardeş Payı, Perşembe 22.15’de Bordo mavi bir heyecanla seyircisini bekliyor. Kardeş Payı 3.bölümü ile 27 Şubat 2014 perşembe günü akşamı Star Tv kanalında kaldığı yerden yeni bölümüyle izleyicisiyle buluşmaya devam edecek. Başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Seda Bakan’ın paylaştıkları yeni dizi Kardeş Payı 3.bölüm fragmanını yayınlandığında haberin sonunda seyredebilirsiniz.


Posted 13 Mart 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>