Kardeş Payı 6.Bölüm

Mart27

Kardeş Payı 6.Bölüm izle
Star Tv’nin Başrollerini Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in üstlendiği Star Tv yeni dizi Kardeş Payı yeni bölümüyle 27 Mart Perşembe akşamı Star tv’de. İlk bölümden seyircinin gönlünü fetheden Kardeş Payı 6. Bölüm… Yeni bölümde neler olacak? Kardeş Payı 6. Bölüm fragmanı ve özeti

Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in yaptığı, proje tasarımı, senaryo ve yönetmeni Selçuk Aydemir’in üstlendiği dizinin başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir, Seda Bakan, Rıza Akın, Ayşe Kökçü, Şinasi Yurtsever, Ali İhsan Varol, İpek Yaylacıoğlu, Berfu Öngören, Korhan Herduran, Nazlı Tosunoğlu, Sadık Gürbüz, Fulden Akyürek paylaşıyor.
Kardeş Payı 6. bölümü 27 Mart akşamı Star TV’de ekrana geliyor ve Metin ile Ali cesetler ve kimyasallarla polise yakalanıyorlar. Kendilerini nezarethanede bulan kardeşler bu belaya nasıl düştüler ve bu beladan nasıl kurtulacaklar? Kardeş Payı 6. bölüm 27 Mart akşamı saat 22.45′te ekrana gelecek. Kardeş Payı 6. bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz. Ayrıca Kardeş Payı yeni bölümü internetten izlemek istiyorsanız haberler.com olarak aşağıda “Canlı Kardeş Payı İzle” ve “Full Kardeş Payı İzle” linklerini de paylaştık.

Kardeş Payı 6. Bölüm Özeti: Metin, Ali, Feyza ve Eda içinde kimyasal maddeler ve iki cesedin olduğu bir kamyonla polise yakalanmıştır. Bir de bütün bunlar yetmezmiş gibi bu kamyon da Hilmi’ye aittir. 17 bin dolar borçlarının olduğu Hilmi’ye… Peki Kardeş Payı yeni bölümde bu cesetler nereden çıktı? Kim bizimkileri ihbar etti? Hilmi bütün bu olanlardan sonra Metin ve Ali’ye ne yapacak? Metin ve Ali bu beladan nasıl bir planla kurtulacak? Bütün mahallelinin ister istemez dahil olduğu bu plan ne?


Posted 27 Mart 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>