Adını Kalbime Yazdım 10.Bölüm izle

Aralık29

Adını Kalbime Yazdım 10.Bölüm izle
Ömer ve Leyla arasındaki yakınlaşmaya tanık olan Halil deliye döner. Bir yanda kardeşi Dicle, bir yanda gözünden sakındığı Leyla vardır. Hışımla Bozbey konağı basar, Ömer’i tehdit eder ve Dicle’yi alır. Ya Ömer ile Dicle’nin nikahı yapılacak ya da anlaşma bozulacaktır.

Leyla’nın Halil ve Ömer arasında bir tehdit olacağını anlayan Kureyşa, zorla da olsa Leyla’yı Mardin’den göndermeye karar verir.

Öte yandan Kadir, Adana’da korkunç bir batağın içine saplanmak üzere olan Ceylan’ın izini bulur. Onu kurtarmak için yola çıkar ancak kendisini bekleyen acı sürprizden henüz habersizdir. Halil ve Ömer Leyla için son kez kozlarını paylaşacaklardır.

Adını Kalbime Yazdım son bölüm izle

28 Aralık 2013 Cumartesi günü yayınlanacak olan Adını Kalbime Yazdım dizisinin 10. bölüm fragmanı ve özeti sayfamızda yeirni almıştır.
Yapımcılığını Focus Film’in üstlendiği ve başrollerinde İpek Karapınar, Serhan Yavaş, Tolga Güleç, Meltem Miraloğlu, Erkam Aydar ve usta oyuncu Emel Göksu’nun üstlendiği “Adını Kalbime Yazdım” dizisi geçtiğimiz hafta cumartesi günü yayınlanan ilk bölümüyle Show TV’de ekrana gelmişti. Reytinglerde beklentilerin altında kalan dizi Show TV’nin yaptığı kötü hamle sonucu daha 2. bölümünden saat değişikliğine giderek hayranlarını kızdırdı!

Adını Kalbime Yazdım 7.Bölüm izle

Aralık7

Adını Kalbime Yazdım 7.Bölüm izle
Adını Kalbime Yazdım 7. Bölüm fragmanı izle. Adını Kalbime Yazdım 7. Bölüm bütün fragmanı seyret. Adını Kalbime Yazdım fragmanı izle. Adını Kalbime Yazdım 7. Bölüm bütün fragmanı izle, Show Tv dizi izle… Adını Kalbime Yazdım 7. Bölüm fragmanı izle, Adını Kalbime Yazdım 7. Bölüm fragmanı izle, fenomen dizi Adını Kalbime Yazdım 7. Bölümü ile Show Tv dizi izle…

Adını Kalbime Yazdım 7 Aralık Cumartesi Show Tv ekranlarında sizlerle buluşuyor.

Adını Kalbime Yazdım 7.bölüm özeti

Show TV’de yayınlanan Adını Kalbime Yazdım’da heyecan dorukta…

Adını Kalbime Yazdım dizisinde Leyla, Ömer yüzünden Mardin’i terk etmeye karar vermiştir. Leyla’nın gitmesini kabullenemeyen Ömer, hemen harekete geçer. Elbette Leyla’nın gitmesini istemeyen tek kişi Ömer değildir. Halil de gönlünü kaptırdığı doktor hanımın karşısına dikilecektir. Bu esnada konakta da Kureyşa’nın Dicle’ye hediye ettiği hanımağa kolyesinin çalindiği haberi, ortaliği birbirine katar.

Adını Kalbime Yazdım dizisinde Giderek birbirlerine yakınlaşan Ceylan ve Kadir’i de kötü bir sürpriz beklemektedir. Ceylan, bir gece annesi Gülbahar’ı Kadir’in eve bıraktığinı görünce, büyük bir hayal kıriklığı yaşayacaktir. Ömer kaybetmemek için elinden geleni ardına koymayan dicle ise bir yandan da emin Ali’nin tehdidiyle baş etmek zorundadir.
Adını Kalbime Yazdım son bölüm izle