Arka Sokaklar 315.Bölüm izle

Şubat1

Arka Sokaklar 315.Bölüm

Muazzez, açığa alınmanın ve yaşadığı bunalımların hesabını Leyla’dan sormak ister. Leyla, kendisine operasyon ile ilgili bilgi vermediği için ona küstür. Muzo idari soruşturmaya tabi tutulur. İçişleri Bakanlığı Müfettişi Adem Çeker, soruşturma için emniyete gelir. Muzo evine gönderilir. Evinde haber beklemesi gerektiği söylenir. Ekibin tutumu nötrdür. Leyla, ekipteki bu durumu görünce Muzo’ya suçlu muamelesi yapıldığı için isyan eder. Murat ortamı sakinleştirmek ister ve Leyla’yı alıp çıkartır.

Arka Sokaklar son bölüm izle

Arka Sokaklar 312.Bölüm tek parça izle

Ocak11

Arka Sokaklar 312.Bölüm izle
Arka Sokaklar 312.bölüm Cumartesi 11 Ocak 2014 akşamı bomba bölüm ile geliyor. Arka Sokaklar izle, Arka Sokaklar fulll hd, Arka Sokaklar son bölüm izle, Arka Sokaklar mesut komser vuluyor, Arka Sokaklar ölecek mi? Arka Sokaklar yeni bölüm de neler yaşanacak, Arka Sokaklar kanal d izle

Arka Sokaklar 312.Bölüm ile 11 Ocak 2014 Cumartesi akşamı sevenlerini üzecek bir bölüm ile geliyor. Mesut komserin vurulması ekibi üzüntüye sokacak. Arka Sokaklar 312.bölümde neler yaşanacak. Mesut komserin ameliyatta kalbi durması bütün ekibi yasa boğacak.Yavuz Mesut komserin bulunduğu toplum sağlığına gelir ve sağlık ocağında uygulanan defibilatör(elektro şok) ile geri kalp atışları düzelir fakat bu uygulamada baya yıpranmıştır.

Sağlık Ocağı(Toplum Sağlığı Merkezi)bu uygulamalara ve steril için uygun olmadığından Mesut komserin nakli için hemen ambulans ile hastaneye kaldırılması için ellerinden geleni yaparlar. Sevindirecek haber ise Aylin’den gelir Tunç uyanmış ve babasını sormuştur. Arka Sokaklar ekibi Mesut’un olayında sonra yorgun ve bitkin halde bekleyişini sürdürür ama Tunç’a bu olayı kim nasıl diyecek?

Cevher ise yaralı bir şekilde Nusret kaptan ve korumaları arasında geçen konuşmalarda Mesut komserin durumu hakkında konuşurlar. Mesut komser için ileri geri konuşan suçlular bu bölümde baltayı taşa vuracak mı? Bir yandan ise işlerine umursamadan devam eden Nusret ve adamları son olarak büyük bir iş anlaşması için konuşurlar. Bu iş anlaşması olayı değişir ve Rıza baba ve ekibini komple ortadan kaldırmak için şimdiden planları yapmaya başlarlar.
arka sokaklar son bölüm izle

Arka Sokaklar 310.Bölüm izle 28 Aralık 2013

Aralık28

Arka Sokaklar 310.Bölüm izle
Arka Sokaklar’ın heyecanla beklenen 310. bölümü 28 Aralık Cumartesi akşamı Kanal D’de.
Arka Sokaklar 310. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D dizisi izle Arka Sokaklar 310. Bölüm, Arka Sokaklar 309. bölüm izle, Arka Sokaklar 310. bölüm full izle, Arka Sokaklar 310.bölüm seyret, Arka Sokaklar son bölüm Arka Sokaklar 309. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D dizisi izle Arka Sokaklar 310. Bölüm, Arka Sokaklar 310. bölüm izle, Arka Sokaklar 310. bölüm full izle, Arka Sokaklar 310.bölüm seyret, Arka Sokaklar son bölüm

Arka Sokaklar’ın yeni bölümünde Mesut kimseye Haber vermeden Cevher’in yanına yüzleşmeye gidiyor. Ve artık Mesut’u tutabilmek imkansız hale geliyor.

Tunç apar topar hastaneye kaldırılır. Reşat Hoca çağırılır ve ameliyat başlar. Muhsin hastanedeki haberleri Cevher’e bildirir. Tunç’un kurtulup kurtulmayacağı Cevher’in umurunda bile değildir. Bu sırada etraftaki tüm kamera kayıtları toplatılır. Ekip, yaptıkları araştırmalarda kimseye ulaşamaz. Cevher’in yeni adamının Muhsin olduğu ve Organize Şube’de komiser olduğu öğrenilir. Arif Müdür, Organize Şube’den Cemal Müdür ile görüşmeye gidip, şahıs hakkında bilgi almaya çalışır.
arka sokaklar son bölüm izle

Muhsin ortalardan yok olunca yanında çalışan polis memuru Giray, ekip tarafından sorguya alınır. Bahar da hastanededir. Mesut’un yanında sessizce destek olmaya çalışmaktadır. Cevher ise bir yandan işlerine devam etmektedir. Muhsin paraya doymaz, bu yüzden de araları açılır. Muhsin, Mesut’a telefon açıp, Cevher’in yerini söyleyeceğini ama yalnız görüşmeleri gerektiğini söyler. Mesut kimseye Haber vermeden hastaneden çıkar. Cevher’in yanına yüzleşmeye gider. Mesut’u artık tutabilmek imkansızdır.

Arka Sokaklar’ın son bölüm konusu şöyleydi: Cevher, Mesut’u can evinden vuruyor
Cevher, adamlarına Tunç’u dövdürtüyor. Mesut ise, Tunç’u kanlar içinde yerde yatarken görünce ne yapacağını şaşırıyor.