Dila Hanım 51.Bölüm izle 10 Ocak 2014

Ocak10

Dila Hanım 51.Bölüm izle
Melike, Haydar’la Gidecek mi?
Melike evden ayrılmıştır ama Haydar ‘ a bir türlü ulaşamaz. Melike, Haydar ‘ la gitmeyi herkesi arkasında bırakmayı düşünür. Rıza buna izin verecek midir?

Dila Kaza Geçirir
Rıza, her şeyden habersiz Dila ‘ yı düşünürken Dila ‘ nın kaza haberini duyar. Rıza, Dila ‘ nın yanında soluk alır. Dila kazayı hafif sıyrıklarla atlatmıştır. Rıza Suat ‘ ın Dila ‘ ya aldığı elbiseyi üzerinde görürken şoka uğrar. Dila, Rıza ‘ ya yalan söyler. Rıza şimdi ne yapacaktır?

Dila Hanım Dizisinin Konusu:
Sarıgöl ‘ de yaşayan iki büyük aile Barazoğulları ve Selamoğulları ‘ nın kaderleri Barazoğlu İhsan ve eşi Dila ‘ nın kasabaya yerleşmeleri ile kaderleri yeniden yazılacaktır. İhsan Barazoğlu ve Dila ‘ nın mutlu evliliği talihsiz bir olayla gölgelenir.

Barazoğullarının reisi Seyit Bey, arsasını Selamoğlu Ailesi’nin dürüst ve saygıdeğer ismi Rıza ‘ ya satmak için anlaşınca ailenin küçük oğlu Azer kavga çıkartır. Senelerdir Rıza ‘ ya kin besleyen Azer ‘ in silah çekmesi ile kavga başka bir boyuta taşınırken araya giren İhsan vurulur. İhsan, arkasında seven bir kadın ve düşmanlık bırakarak bu dünyadan ayrılır. İhsan Bey’in eşi Dila Hanım, silahlı kavgada eşini vuran Karadağlı Rıza’yı öldürmeye yemin eder.

Dila, bir rastlantı neticesi, hiç tanımadığı Rıza’yla tanışır. Ona eşinin katili olduğunu bilmeden büyük bir aşk ile bağlanır. Rıza da Dila Hanım’a büyük bir aşk beslemektedir. Rıza, Dila ‘ nın kim olduğunu öğrendiğinde kimliğini gizleme yolunu seçer. Rıza bir taraftan İhsan ‘ ın ölümünden dolayı vicdan azabı çekerken diğer taraftan giderek aşık olduğu Dila ‘ nın intikam hırsı ile karşı karşıyadır. Dila ‘ dan gerçek kimliğini gizlemiş olması ve aralarında günden güne büyüyen aşk, olayı daha da içinden çıkılmaz bir hale sokacaktır.

Cuma akşamlarının sevierek izlenen dizilerinden olan Dila Hanım bu hafta sürprizlerle dolu bir bölümle ekranlara geiyor. Dila Hanım 51. Bölümde Dila, Suat’ın teklifini mecburen kabul etmek zorunda kalır. İşte Dila Hanım 51. bölümde yaşanacaklar. Dila Hanım 51. Bölüm 2. fragmanı izle

Dila Hanım 50.Bölüm izle

Aralık27

Dila Hanım 50.Bölüm izle
Dila, Suat’ın teklifi karşısında şok içindedir, yaşadığı şok anında kızgınlığa dönüşür.Suat hiçbir şey olmamış gibi davranır.Rıza artık Dila’dan ayrı kalma sıkıntısı içindedir.Suat’la evli olduğunu kabullenmek istemez. Arzu amacına ulaşmıştır artık.Rıza Kadir’in peşine düşer.Arzu’da çiftliğe yerleşmiştir.Melike Hanım bu durumdan rahatsız olsa da oğlu Rıza’nın böyle uygun görmesinden dolayı ses çıkaramaz.Arzu Rıza’ya tekrar yalan söylemiştir.Arzu’nun Azer’le olan iş birliğinden Rıza’nın haberi olacak mıdır? Dila Suat’ın yaptıklarına dayanamaz artık.Başka çaresi yoktur Dila’nın.Herşeye rağmen Suat’ı kabul edecek midir?
dila hanım son bölüm izle

Dila Hanım 50. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Sevilen Dizi Dila Hanım Heyecan Dolu Yeni Bölümü İle 27 Aralık Show Tv’de Canlı İzle, Dila Hanım Tüm Bölüm Fragmanlarını Sitemizden Takip Edebilirsiniz. Dila Hanım Özet Fragman ve Video İzle,Dila Hanım Son Bölüm Fragmanı İzle……
Dila Hanım 50. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Sevilen Dizi Dila Hanım Heyecan Dolu Yeni Bölümü İle 27 Aralık Show Tv’de Canlı İzle, Dila Hanım Tüm Bölüm Fragmanlarını Sitemizden Takip Edebilirsiniz. Dila Hanım Özet Fragman ve Video İzle,Dila Hanım Son Bölüm Fragmanı İzle…

Dila Hanım 50.Bölüm izle 27 Aralık 2013

Aralık27

Dila Hanım 50.Bölüm izle
Dila Hanım Son Bölümde Rıza hapisten kaçarak Dila ve Suat’ın düğününe gelir.Gördüğü manzara karşısında yıkılmıştır Rıza. Suat istediğini elde etmiştir. Dila çaresizdir. Rıza’yı hapisten kurtarmak için Suat’ın karısı olmuştur artık. Dila Hanım yeni bölümde Efe Azer’in elinden kurtulduğu gibi polise gidip şikayette bulunur. Azer bu durumdan nasıl sıyrılacaktır?

Dila Hanım Son Bölümde Rıza’nın depolarının ateşe verilmesi Selamoğlu ailesini iyice zora sokmuştur. Dila Hanım 47. bölümde Rıza her şeyden vazgeçmiştir artık. Suat Dila’ya verdiği sözü tutarak Dila’ya Rıza’nın hapisten çıkış vizesini verir.Rıza hapisten çıkabilecek midir?

Dila Hanım 50. Bölüm fragmanı izle. Dila Hanım 50. Bölüm bütün fragmanı seyret. Dila Hanım fragmanı izle. Dila Hanım 50. Bölüm bütün fragmanı izle, Show Tv dizi izle… Dila Hanım 50. Bölüm fragmanı izle, Dila Hanım 50. Bölüm fragmanı izle, fenomen dizi Dila Hanım 50. Bölümü ile Show Tv dizi izle…

Dila Hanım 50. Bölümü 27 Araık 2013 Show Tv ekranlarında sizlerle buluşuyor.
http://www.fiberdizi.org/dila-hanim-50-bolum-izle-27-aralik-2013.html

Dila Hanım 48.Bölüm izle

Aralık13

Dila Hanım 48.Bölüm izle
Dila Hanım 47. bölüm izle… Dila Hanım son bölüm, yani 47. bölümde Rıza hapisten kaçıp Dila’nın düğününü basacak. Dila kendini Rıza için feda etmiştir ama pişman değildir. Dila Hanım canlı izlemek için haberin detaylarına bakınız.
Dila Hanım yeni bölüm fragmanı, Dila hanım 48.bölüm HD, Dila Hanım full izle, Dila Hanım son bölüm, Dila hanım fragman, Show Tv Ekranlarının fenomen dizisi, Dila Hanım’da aksiyon ve heyecan dinmek bilmiyor. Dizinin hayranları yeni bölümü büyük sabırsızlıkla bekliyorlar. Dila Hanım yeni bölüm fragman izle, Dila hanım 47.bölüm fragmanı HD izle, Dila Hanım full izle, Dila Hanım son bölüm izle, Show Tv Ekranlarının fenomen dizisi, Dila Hanım’da aksiyon ve heyecan dinmek bilmiyor. Dila Hanım 413. Bölüm Rıza Dila’nın Suat’la evleneceğini öğrenir ve duyduklarına inanamaz. Rıza şok içindedir,öfkesini kontrol edemez. Dila olanlara inanamaz ama Rıza’nın hapisten çıkması için tek çıkışı Suat’la evlenmek olarak görmektedir. Dila Hanım 413. Bölüm Azer gün geçtikçe kin kusar. Sultan’nın açığını yakalamştır. Sultan Azer’e gerçeği anlatır. Sultan şimdi yapacaktır? Dila Hanım 413. Bölüm Canan yaptığı hatanın farkındadır artık. Suat’ın açığını bulmak için geçmişini araştırır. Bulduğu deliller Dila’yı Suat’tan uzak tutmaya yetecek midir? Dizinin hayranları yeni bölümü büyük sabırsızlıkla bekliyorlar. Dila Hanım 47. bölümü ile 13 Aralık Cuma akşamı Show Tv’de kaldığı yerden devam edecek.

Dila Hanım 47.Bölüm izle

Aralık6

Dila Hanım 47.Bölüm izle
Dila Hanım 47. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Sevilen Dizi Dila Hanım Heyecan Dolu Yeni Bölümü İle 6 Aralık Show Tv’de Canlı İzle, Dila Hanım Tüm Bölüm Fragmanlarını Sitemizden Takip Edebilirsiniz. Dila Hanım Özet Fragman ve Video İzle,Dila Hanım Son Bölüm Fragmanı İzle…

Rıza hapisten kaçarak Dila ve Suat’ın düğününe gelir.Gördüğü manzara karşısında yıkılmıştır Rıza. Suat istediğini elde etmiştir.Dila çaresizdir.Rıza’yı hapisten kurtarmak için Suat’ın karısı olmuştur artık.

Efe Azer’in elinden kurtulduğu gibi polise gidip şikayette bulunur.Azer bu durumdan nasıl sıyrılacaktır?

Rıza’nın depolarının ateşe verilmesi Selamoğlu ailesini iyice zora sokmuştur.Rıza her şeyden vazgeçmiştir artık.

Suat Dila’ya verdiği sözü tutarak Dila’ya Rıza’nın hapisten çıkış vizesini verir.Rıza hapisten çıkabilecek midir?