Karadayı 58.Bölüm tek parça izle

Şubat10

Karadayı 58.Bölüm izle
Karadayı 58. bölümde, Feride merhametine yenik düşerek Suna’ya evini ve hayatını açar. Mahir ise bundan habersiz evdeki ilk akşamları için hazırlık yapmaktadır. Kapı açılıp eve girdiklerinde sadece Mahir’in hazırladığı sürpriz bozulmayacaktır. Aynı zamanda Feride ile hayatlarını da alt üst edecektir.

Karadayı 58. bölümde, Feride Mahir’in gönlünü almak, gözlerden uzak, hasret gidermek için küçük bir tatil ayarlar. İki sevgili mahcup ama sevgi dolu saatler yaşarken, bunun hem ilişkilerine hem de Nazif’in hürriyetine mal olabileceğinden habersizdirler. Çünkü Mehmet Saim bu tatilden haberdar olur.
karadayı son bölüm izle

Karadayı dizisinin bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünde Mahir ve Feride ilişkilerini düzenleyebilmek için ufak bir tatil yapmayı planlıyorlar ancak bu olan çok pahalıya mal olacağa benziyor. Karadayı 58. yeni bölüm bu akşam ATV’de saat 20.00′da izleyicilerin karşısında olacak. Karadayı 58. bölümü neler olacak merak ediyorsanız aşağıdaki Karadayı 58. bölüm fragmanı ve Karadayı 58. bölüm özetinden ipucu alabilirsiniz.

Karadayı 58.Bölüm

Şubat10

Karadayı 58.Bölüm izle
Feride merhametine yenik düşerek Suna’ya evini ve hayatını açar. Mahir ise bundan habersiz evdeki ilk akşamları için hazırlık yapmaktadır. Kapı açılıp eve girdiklerinde sadece Mahir’in hazırladığı sürpriz bozulmayacaktır. Aynı zamanda Feride ile hayatlarını da alt üst edecektir.
Feride Mahir’in gönlünü almak, gözlerden uzak, hasret gidermek için küçük bir tatil ayarlar. İki sevgili mahcup ama sevgi dolu saatler yaşarken, bunun hem ilişkilerine hem de Nazif’in hürriyetine mal olabileceğinden habersizdirler. Çünkü Mehmet Saim bu tatilden haberdar olur.

Karadayı 58. bölüm fragmanı yayınlandı. Karadayı 58. bölüm seyirciyi ekran başına bağlayacak. Karadayı 58. bölüm 10 Şubat pazartesi akşamı ekrana geliyor. Karadayı 58. bölümde heyecan fırtınası bitmek bilmiyor. Nazif Kara asılacak mı? Mahir ve Feride ayrılıyor mu? Tüm bunların yaşanması için Feride’nin babasının yaptığı büyük plan ne? Karadayı 58. bölüm ile yine seyircisini ekran başına bağlayacak. Karadayı 58. bölüm ile ilgili tüm merak edilenler ve Karadayı 58. bölüm fragmanı
karadayı son bölüm izle

Karadayı 58. bölüm fragmanı yayınlandı. Karadayı 58. bölüm 10 Şubat pazartesi akşamı ekrana gelecek. Karadayı 58. bölümde neler yaşanacak. Karadayı 58. bölümü yine soluksuz izleyeceksiniz. Karadayı 58. bölümde büyük plan ne? Mahir ile Feride ayrılıyor mu? Karadayı 58. bölüm ile ilgili tüm detaylar..

Karadayı 57.Bölüm hd izle

Şubat3

Karadayı 57.Bölüm izle
Feride ve Mahir, Turgut’un tutuklanmasıyla bir nebze rahatlarlar fakat Mahir, Turgut’un üstüne demir parmaklıkların kapandığını görmeden huzur bulmayacaktır. Cezaevi yolunda kimsenin aklına gelmeyen bir sürpriz onları beklemektedir.

Karadayı yeni bölümde Feride’nin de adliyede beklemediği iki misafiri vardır; annesi ve Yargıtay Hakimi. İkisi de aynı anda Feride’nin karşısına çıkarlar. Karadayı yeni bölümde Kerime Hanım ise bu fırsatı değerlendirip, Feride’nin nişanı attığını hakime söylemeye karar verir.

Mahir ve Feride’nin arası, gazetede çıkan haber yüzünden açılır. Karadayı yeni bölümde Mahir Feride’ye Kabadayılardan uzak duracağına söz verir. Nilay’ın kaçırıldığı öğrenen Mahir, kardeşinin emanetiyle, Feride’ye verdiği söz arasında sıkışıp kalırken, karakoldan gelen kötü haberle sarsılır.
karadayı son bölüm izle

Bugüne kadar yaşadığı zor günlerin en karasıyla yüz yüzedir Mahir. Sevdiği kadının babası bu aşkın imkansızlığını anlatırken sessizce dinlemek zorundadır.

Feride, hayatındaki en önemli iki erkeğin karşı karşıya olduğundan habersiz, Sinan’ı girdiği yoldan geri çevirmeye çalışmaktadır. Oysa her şey Mehmet Saim’in kurduğu düzende ilerlemektedir.

Mahir, elinden kaçırdığı Suat’ın peşine düşer. Turgut’un duruşmasına az kalmıştır ve bir delil bulmak zorundadır. Turgut ise tutuklu yargılanma kararı çıkarsa, kendi yakalattığı suçlularla aynı hapishanede olmanın tedirginliğini yaşar. Buna bir çözüm bulması gerekmektedir

Karadayı 55.Bölüm

Ocak20

Karadayı 55.Bölüm izle
Karadayı’da heyecan fırtınası bitmek bilmiyor. Karadayı 55. son bölüm beklenen oldu ve sonunda Karadayı 55. son bölümde Mahir Kara Feride’nin babasının karşısına çıkıyor fakat Karadayı 55. son bölümde Karadayı Mahir Feride’nin babasından istediği cevabı alamıyor. Karadayı 55. bölüm fragmanı burada..

Karadayı 55. bölümde heyecan zirve yapmış durumda. Karadayı hayranlarının merakla beklediği Karadayı 55. son bölüm fargmanı yayınlandı ve Karadayı 55. son bölüm fragmanını izleyen Karadayı fanatikleri gözlerine inanamadı. Karadayı 55. son bölümde Mahir Kara Feride’nin babasının karşısına çıkıyor fakat Karadayı 55. son bölümde Karadayı Mahir Feride’nin babasından istediği cevabı alamıyor. Peki Karadayı 55. son bölümde başka hangi gelişmeler yaşanacak?
karadayı son bölüm izle

Feride, hayatındaki en önemli iki erkeğin karşı karşıya olduğundan habersiz, Sinan’ı girdiği yoldan geri çevirmeye çalışmaktadır. Oysa her şey Mehmet Saim’in kurduğu düzende ilerlemektedir.

Mahir, elinden kaçırdığı Suat’ın peşine düşer. Turgut’un duruşmasına az kalmıştır ve bir delil bulmak zorundadır. Turgut ise tutuklu yargılanma kararı çıkarsa, kendi yakalattığı suçlularla aynı hapishanede olmanın tedirginliğini yaşar. Buna bir çözüm bulması gerekmektedir.

Karadayı 55.Bölüm izle

Ocak20

Karadayı 55.Bölüm izle
Karadayı 55.Bölüm fragmanı izle.ATV de Karadayı 55.Bölüm ile bu akşam sahnede.Karadayı 55.Bölüm fragmanında neler olacak? Nefeslerin tutulduğu Karadayı 55.Bölüm özeti sizlerle…

Mahir, Feride’nin Sinan’la nikah masasına oturduğunu duyunca delirir. Sevdiği kadının başkasının karısı olmasına izin vermeyecektir. Bu oyunu bozmak için harekete geçer.Feride nikah organizasyonunda Sinan’ın bir günahı olmadığını düşünürken Sinan’ın aşkını itiraf etmesiyle şoke olur. Bunu da öğrenen Mahir için artık durmak, sabretmek diye bir seçenek yoktur… Yaptıklarının hesabını sormak için Sinan’ın karşısına dikilir ancak bu başına ummadığı dertler açar.

Feride bu nişan oyununu bitirmeye kararlıdır. Neticede babasını üzmeyi bile göze almıştır. Ama hiç beklemediği bir şey olur. En güvendiği insan tarafından sırtından bıçaklanır.

Mahir bir yandan Sinan’la uğraşırken diğer taraftan Turgut’un suçlarını ispat etmek için Suat’ın peşine düşer. Suat’ı yakalamak için zekice bir plan kuran Mahir hiç beklemediği biriyle yüz yüze gelir.

Bugüne kadar yaşadığı zor günlerin en karasıyla yüz yüzedir Mahir. Sevdiği kadının babası bu aşkın imkansızlığını anlatırken sessizce dinlemek zorundadır.

Karadayı 55.Bölüm fragmanı izle.ATV de Karadayı 55.Bölüm ile bu akşam sahnede.Karadayı 55.Bölüm fragmanında neler olacak? Nefeslerin tutulduğu Karadayı 55.Bölüm özeti sizlerle…

Karadayı 54.Bölüm izle

Ocak13

Karadayı 54.Bölüm izle
Karadayı 54. bölüm fragmanı yayınlandı. Atv’nin sevilen dizisi Karadayı yeni bölümü ile yine nefes kesecek. Sürpriz bir şekilde Sinan ile nikah masasına oturunca hayatının şokunu yaşayan Feride’nin tutumu merak konusu…
Karadayı yeni bölümde, Feride’ye aşkını ilan eden Sinan ile Mahir Kara karşı karşıya gelir. İkili arasında yumruklaşmaya varan kavga, büyük heyecana sahne olur.
karadayı son bölüm izle

Atv’nin sevilen dizisi Karadayı’nın 54. bölüm fragmanı yayınlandı. Karadayı yeni bölümde, Sürpriz bir şekilde Sinan ile nikah masasına oturunca hayatının şokunu yaşayan Feride’nin tutumu merak konusu
Karadayı 53. bölüm 6 Ocak Pazartesi günü ATV ekranlarında yayınlandı. Ekranların sevilen dizisi Karadayı’nın yeni bölümü, yine nefes kesti.
Karadayı yeni bölümde, Feride ve Yasin’in bütün çabalarına rağmen, Mahir’in tutukluluk kararı verilir. Nazif Kara’dan sonra Mahir için de suçsuz yere cezaevinin yolu görünür. Feride, adaleti sağlamak için Mahir’in kaçmasına mani olduğuna ilk defa pişman olur. Çünkü Mahir’in etrafındaki çember gittikçe daralmaktadır.

Karadayı 54.Bölüm hd izle

Ocak13

Karadayı 54.Bölüm izle
Sevilen dizi Karadayı 54.Bölümü ile 30 Aralık 2013 Pazartesi akşamı ATV ekranlarında kaldığı yerden devam edecek.

Feride, Annesi, babası ve Sinan’ın oyununa gelerek istemeyerek de olsa nikah masasına oturmak zorunda kalmıştı. Feride’nin nikahta evet diyerek Sinan’la olan oyuna devam mı edecek? Yoksa herşeyi itiraf mı edeceği şimdiden merak konusu oldu.

Kendisine yapılan bu oyundan dolayı çok sinirli olan Feride, Sinan’ı adeta köşeye sıkıştırıp hesap sorar. Sinan ise bu oyunu babasıyla birlikte kurduklarını itiraf ederek Feride’ye aşık olduğunu söyler.

Feride ve Sinan’ın nikah masasına oturduğunu öğrenen Mahir Kara öfkeden deliye döner. Sokakta karşılaştığı Sinan’la kavgaya tutuşan Mahir Kara, Sinan’a hakettiği dersi verecek mi?
karadayı son bölüm izle

Karadayı 54. bölüm fragmanı için heyecan dorukta. Karadayı hayranlarının merakla beklediği Karadayı 54. son bölüm fragmanı yayınlandı ve Karadayı 54. son bölüm fragmanını izleyen Karadayı fanatikleri gözlerine inanamadı. Karadayı 54. son bölüm fragmanında büyük kavga başlıyor. Karadayı 54. son bölüm fragmanında Feride’ye büyük oyun oynayan Sinan, Karadayı Mahir ile karşı karşıya geliyor. Peki Karadayı 54. son bölümde başka hangi gelişmeler yaşanacak? Karadayı 54. son bölüm fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz…

Karadayı 52.Bölüm tek parça izle

Aralık30

Karadayı 52.Bölüm izle
Feride sevdiği adamı kurtarmak için canla başla uğraşırken, Sinan da boş durmaz. Feride’nin ailesinin desteğini de arkasına alarak nişanlısı için hayır demesine imkan bırakmadığı bir sürpriz hazırlamaktadır.

Kara ailesi Nazif’in özgürlüğünün tadını çıkaramadan Mahir’in tutuklanmasıyla yıkılır. Bu sefer Nazif oğlunun suçsuzluğunu ispat etmek için mücadeleye başlar. Hem aileyi bir araya getirmek için hem de Mahir’i kurtarabilmek için kesinlikle Orhan’ı bulmalıdır. Oysa Orhan dönülmez bir yola girer ve Nilay’ı alıp kaçar. Bunu duyan Yılan sadece Orhan’ın değil, Nazif ve Mahir’in de başını yakacaktır.

karadayı son bölüm izle

Mahir ve Feride beklemedikleri bir durumla karşı karşıyadırlar. Ya Yasin’in dediğini yaparak kaçacaktır Mahir ya da Feride’yi dinleyip teslim olacaktır. Mahir her ne yaparsa yapsın başının ciddi dertte olduğunun farkındadır. Her şeye rağmen kendinden bekleneni yapar ve suçsuz olduğunu ifade ederek adalete teslim olur.
Karadayı 52. Bölüm Fragmanı İzle 30 Aralık 2013 – Atv haberi, Karadayı bu akşam yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Karadayı dizisini Atv ekranlarından canlı olarak izleyebilirsiniz…

Karadayı 52.Bölüm izle

Aralık30

Karadayı 52.Bölüm izle
Karadayı 52.bölüm fragmanı izle.Karadayı 52.bölüm fragmanında neler olacak? Karadayı 52.bölüm fragmanı heyecanı burada.İşte Karadayı 52.bölüm fragmanı sizlerle…

Mahir en büyük düşmanı Turgut’la karşı karşıyadır sonunda. Bütün acılarının hesabını sorup, her türlü cezayı verebilecek haldedir. Yaşadığı büyük kayıplara rağmen, canını ellerinde tuttuğu Turgut’u öldürmeyi kendine yediremez ancak silahın ateş almasına da mani olamaz.

http://www.fiberdizi.org/karadayi-52-bolum-izle-30-aralik-2013.html

Karadayı 52.bölüm fragmanı izle.Karadayı 52.bölüm fragmanında neler olacak? Karadayı 52.bölüm fragmanı heyecanı burada.İşte Karadayı 52.bölüm fragmanı sizlerle…
Yasemin Uyanık Yay: “bu serra ötmicekmi şimdi kocasına beni sıkıştırdılar diye hım?.”

Yasemin Uyanık Yay: “feridenin ayakkabısının altında etiketikalmıştı:).”

Halide Karadag: “Ya kardesim oturda sen izle o skandal olan görüntü zirvasini geri zekali …”

Ayşegül Saçaklı: “Bisey söyleyemez turgut anladi herseyi engel olur bi şekilde..”

Ali Tuğba Demirel: “Eeee feride isin icinden nasil siyrilacak????.”

Pınar Orun: “kapı arkasında ne vardı göremedim.”

Kenan İmirzalıoğlu: “son sahnede ne oldu arkadaşlar biri yazsa ya.”

Karadayı 51.Bölüm izle

Aralık23

Karadayı 51.Bölüm izle
Karadayı 50. bölümde, Mahir ve Feride’nin görüştüklerini öğrenen Mehmet Saim, Turgut’un kaçması için yardım etmekten vazgeçer… Çünkü aklında yepyeni bir plan vardır artık.
Karadayı 50. bölümde, Mahir uzun zamandır peşini kovaladıkları delilden bir netice çıkmadığını öğrenince, babası için bütün umudunu yitirmiştir. Zira Turgut’u da bulamamaktadırlar. Ama Feride, Nazif Kara davası için hala mücadele etmektedir. Feride’nin bu azmi karşısında Mahir de Turgut’u yakalamak için beklemeye başlar. Turgut da bundan habersiz Mahir’e adım adım yaklaşmaya.
Karadayı 50. bölümde, Nazif kadim dostu Dalyan’ın arkasından iş çevirdiğini öğrenir ve hayal kırıklığına uğrar. Oysa kader Nazif’in yüzünü güldürmek için bambaşka bir sürpriz hazırlar.
Karadayı son bölümde, hakime Feride, Nazif Kara’nın tahliyesine karar verirken, oyuna gelen Turgut, Mahir Kara ile yüzleşmek zorunda kalı

Karadıy 51. bölüm bugün izleyiciyle buluşuyor. ATV’nin sevilen dizisi Karadayı yeni bölümünde Mahir ile karşı karşıya gelen Turgut’un hayatta kalıp kalmayacağı merak konusu oldu.
Karadayı yeni bölümde, Nazif Kara davası için karar günüdür. Herkes Feride’nin iki dudağının arasından çıkacak kararı beklemektedir. Karar sadece Kara ailesinin değil, Feride ve sevdiği Mahir’in de hayatını etkileyecektir. Bu ağır yükü taşımaktan yorulan Feride, kararını açıklar…

karadayı son bölüm izle