Vicdan 6.Bölüm izle

Ocak8

Vicdan 6.Bölüm izle
Vicdan dizisinin 8 Ocak Çarşamba akşamı izleyici ile buluşacağı 6. yeni bölümünün fragmanı yayınlandı. Kanal D’nin yeni dönem dizisi olan Vicdan dizisinde bu hafta neler olacak?

Kanal D’nin yeni dönem dizisi Vicdan’ın 6. bölümü 8 Ocak Çarşamba akşamı ekranlara gelecek. Vicdan dizisinin yeni bölüm özetini ve fragmanını izlemek için tıklayınız.
Vicdan’ın son bölüm konusu şöyleydi: Keriman ile Yunus, yıllar sonra eski defterleri, eski hesapları ve birikmiş soruları masaya yatırıyor.

Müge’nin güvenini tekrar kazanmak isteyen Emre, Müge’ye evlenme teklif eder. Emre’nin ağzından her şeyi olduğu gibi dinleyen Müge, Ati’ye güvenerek nasıl büyük bir hata yaptığının farkına varır. Keriman tüm bu olanları Yunus’a anlatmak üzereyken yeğeninin evlenme teklifi aldığını öğrenince kendisini çok çaresiz hisseder.

Uyuşturucu şebekesiyle mücadele eden Yunus, ortaklarıyla karşı karşıya gelir. Keriman ile Yunus yeğenleri hakkında konuşacakken konu dönüp dolaşıp kendilerine gelir ve yıllar sonra eski defterler, eski hesaplar, birikmiş sorular masaya yatırılır.
Vicdan son bölüm izle

Vicdan 6.Bölüm izle 8 Ocak 2014

Ocak8

Vicdan 6.Bölüm izle
08 Ocak 2014 Çarşamba günü yayınlanacak olan Vicdan dizisinin 6. bölüm fragmanı ve özeti sayfamızda yerini almıştır.
Kanal D’nin başrollerini Timuçin Esen ve Ahu Türkpençe’nin paylaştıkları yeni dizisi “Vicdan”, Çarşamba saat 20.00′de ilk bölümü ile ekrana gelecek.
Yıllar sonra mahallesine geri dönmeye karar veren Keriman; ailesinin ve mazide kalan büyük aşkı Yunus’un hayatında tüm taşları yerinden oynatır. Efsane aşıklar Keriman ve Yunus’un yeğenleri Müge ve Emre’nin de teyzesi ve dayısı gibi birbirlerine aşık olmaları da kaderin garip bir cilvesidir. Aradan geçen yıllar içinde, Yunus, giderek zenginleşmiş önemli bir işadamı olmuştur. Ortağının kızıyla nişanlanan Yunus, Keriman’in gelmesiyle eski aşkını unutamadiğini farkeder. Yunus’un hayatındaki en büyük zaafı Keriman’dır. Keriman da bu kadar yıl sonra bile hala ona ilk günkü kadar aşıktır. Ne yazık ki sadece Keriman’in bildiği aşılamaz bir engel vardır Yunus’la aralarında. Bu engel Keriman’in hem Yunus’a hem de ailesine karşı soğuk ve anlaşılmaz davranmasına sebep olur.

vicdan son bölüm izle

Vicdan 6. bölüm izle, Vicdan son bölüm izle, Vicdan yeni bölüm izle, Vicdan tek parça izle, Vicdan full izle, Vicdan canlı izle, Vicdan kanal d izle, Vicdan dizisi izle, Vicdan dizisi seyret, Vicdan 6. bölüm fragmanı izle, 08 Ocak 2014 Çarşamba

Vicdan 4.Bölüm izle

Aralık25

Vicdan 4.Bölüm izle
Vicdan 4. Bölüm’de, Müge’ye kurulan tuzağı öğrenen Keriman, tüm kontrolü ele alır. Keriman, bu olaya karışan herkesten hesap sormaya kararlıdır ve bunu yaparken de Yunus’tan yardım ister.

Vicdan 4. Bölüm’de, Ati ise Müge’nin her şeyi teyzesine anlattığından habersiz, bir anda kendisini Keriman’ın karşısında bulur. Bu sırada Emre, Müge’ye kendisini affettirmek için evlilik teklif etmeyi planlamaktadır.
Vicdan 4. Bölüm’de, Yunus, şirketinin uyuşturucu kaçakçılığı işine nasıl bulaştığını öğrenmeye çalıştığı sırada Keriman, gençlerle birlikte Yunus’un şirketine baskın yapar. Bu arada Emre’yi hayatının en zor günü beklemektedir.

Vicdan dizisi son bölüm izle. Vicdan 4. Bölüm İzle. Vicdan Son Bölüm 4. Bölüm Yeni Bölüm İzle. Vicdan Son Bölüm İzle. Vicdan Yeni Bölüm İzle. Vicdan 4. Bölüm seyret. Vicdan 4. Yeni Bölüm izle. Vicdan 4. Son Bölüm full izle. Vicdan 4. Son Bölüm seyret.

Vicdan izle, Vicdan 4. Bölüm izle, Vicdan yeni bölüm 4. bölüm son bölüm izle. Vicdan 4. bölüm tek parça izle. Vicdan 4. bölüm son bölüm izle. Vicdan yeni bölüm izle. Vicdan son bölüm izle. Vicdan yeni bölüm tek parça izle. Vicdan 4. Bölüm tek parça izle. Vicdan 4. bölüm izle. Vicdan son bölüm tek parça full hd izle, Vicdan 4. bölüm tek parça full izle. Vicdan 4. bölüm tek parça tamamını seyret, Vicdan son bölüm tek parça izle.
vicdan son bölüm izle

Vicdan 4.Bölüm izle 25 Aralık 2013

Aralık25

Vicdan 4.Bölüm izle
Vicdan 4. Bölümü ile 25 Aralık günü Kanal D TV ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Vicdan 4. Bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Kanal D’nin soluksuz izlenen yeni aşk ve enrtrika dizisi Vicdan 4. Bölümü bomba gibi bir bölümle hayranlarının karşısına çıktı. Vicdan 4. Bölüm ilk fragmanı önceki gün Kanal D ekranlarında yayınlandı.

Vicdan 4. Bölüm dizisi ile ilgili yorum, ipucu, görüş veya tahminlerinizi Vicdan 4. Bölüm fragmanı altındaki kutucuğa yazarak bizlere ve diğer okuyucularımıza ulaştırabilirsiniz.

Vicdan 4. Bölüm Fragmanı,Vicdan 4. Bölüm fragmanı izle, Vicdan 4. Bölüm fragmanı full izle, Vicdan 4. Bölüm fragmanı seyret, Vicdan son bölüm fragmanı izle, Kanal D dizi izle, Vicdan 4. Bölüm izle, Vicdan 4. Bölüm izle, Vicdan son bölüm izle, Vicdan yeni bölüm fragmanı izle…
Ekranların yeni aşk dizilerinden Vicdan 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranlarından yayınlanan dizi Vicdan 4. bölüm fragmanı bu haberimizde. Vicdan 4. bölüm fragmanı izle, Vicdan 4. bölüm fragmanı seyret, Vicdan 4. bölüm fragmanı Hd izlemek burada, Vicdan 4. bölüm fragmanı Hd seyret..

vicdan son bölüm izle

Vicdan 3.Bölüm izle 18 Aralık 2013

Aralık18

Vicdan 3.Bölüm izle
Kanal D’nin başrollerini Timuçin Esen ve Ahu Türkpençe’nin paylaştıkları yeni dizisi “Vicdan”, Çarşamba saat 20.00’de Kanal D ekranlarında.

Vicdan 3. Bölüm’de, Müge’nin gizli kamera görüntüleri ortaya çıkıyor

Vicdan 3. Bölüm’de, Ati, Müge’yi elde etmek için bir plan kurar. Müge’ye gizli kameraya çekildiğini söyler. Çok büyük bir utanç yaşayan Müge’nin artık teyzesi Keriman’dan başka sığınacak kimsesi yoktur.

Vicdan, Vicdan 3. Bölüm, Vicdan 3. Bölüm izle, Vicdan 3. Bölüm seyret. Vicdan Son Bölüm izle. Vicdan 3. bölüm izle Kanal D Vicdan İzle. Vicdan 3. Son Bölüm izle, Vicdan tek parça izle, Vicdan son bölüm izle, fenomen dizi Vicdan 3. yeni bölüm dizi izle…

Vicdan 3. Bölüm’de, Bütün bunlar olduğu sırada, Irak’tan yük dolu bir araçla İstanbul’a dönüş yolunda olan Muhsin, TIR’daki gizli bir bölmede uyuşturucu paketlerini bulur.

Vicdan 3. Bölüm’de, Yunus, Muhsin’in aracında uyuşturucu bulduğunu da öğrenince başının ne kadar büyük bir dertte olduğunu iyice anlar. Bu olaylarla birlikte herkesin hayatı geri dönülemez bir şekilde değişir.
Vicdan İzle, Vicdan İzle, Kurtlar Vadisi 3. Bölüm İzle, Vicdan 3. Bölüm Tek Parça İzle. Vicdan 3. Bölüm, Vicdan 3. bölüm izle, Vicdan 3. bölüm tek parça full hd izle, Vicdan 3. bölüm tek parça tamamını seyret, Vicdan son bölüm tek parça izle, atv dizi izle, Vicdan İzle Tek Parça Vicdan 3.Bölüm İzle 3. yeni bölüm izle, Vicdan 3. son bölüm izle, Vicdan izle, Vicdan son bölüm izle, Vicdan yeni bölüm izle. Vicdan Yeni Son Bölüm İzle Tek Parça Full HD izle.

vicdan son bölüm izle

Vicdan 3.Bölüm izle

Aralık18

Vicdan 3.Bölüm izle
Aslında kaset skandalından yola çıkılıp kahramanlarının aşklarına, acılarına tanık olurken en çok da vicdani hesaplaşmalarını izledi. Vicdan dizisi ile ilgili kısa bir tanıtım yazısı yazmıştım, “iyi iş çıkartacaklar” diye kendimle konuşurken ne yalan söyleyeyim bu kadar da iyi iş çıkartmalarını beklemiyordum.
Doğru noktalara parmağını bastırarak ilerleyen dizide biraz toplum uyarıları da vererek yön bulduğunu söylemeden edemeyeceğim. “Kız-erkek bir arda olmaz!” düşüncesi bana tutucu, toplum klişesi gibi geldi. Hoş siyasi arenadan da aynı sesi duyuyor olmamızdan dolayı “gündemi yakalamak” diye üzerinde durmak istemedim. Toplumun aslında içinde yaşadığı mahallede karşılaşabileceği evlilik dışı ilişki, sevgiliyle halvet olma sahneleri biraz “iyi kız” “kötü kız” vurgulamaları gibiydi. Hazır gündemde bunlar varken, senaryoya yansıtmadan geçmemek lazım!

Mekanlar, mahalle çok iyi seçilmiş haliyle “sanat yönetmeni de iyi iş çıkartmış” demek gerekiyor. Cast çalışması oldukça dikkat çekici, yan roller başroller kadar ön planda duruyor. Diyaloglar çok içimizden, bizim sokaktan ses getirdi ekrana, didaktik dilin kullanılmaması diziyi daha da sevilesi kıldı.

Senaryo halen devam eden dizilerden farklı, anlaşıldığı üzere çok katmanlı bir o kadar da çok karakterli. Bu kadar karakteri aynı konunun etrafına bağlamak da ayrı yetenek istiyor.

Hayatın içinden karakterlerin dolaştığı dizide karakterlerin aslında hep sis perdesi arkasından arz-ı endam etmeleri bana çekici geldi. Her yaşta seyirciye hitap eden dizi hepimizin yakından tanıdığı “gençlik aşkı”nın üzerine örüyor konusunu. O unutulamayan, efsaneleşen aşkımız gün gelir de karşımıza çıkarsa acaba bizler ne yaparız? Sanırım hafiflemiş ama görmekten de mutluluk duyacağımız merakla karışık duygularla ona “Merhaba!” deriz.

Hayatta merhabalarınız tükenmeden yaşamanız dileği ile
vicdan son bölüm izle

Vicdan 2.Bölüm tek parça izle

Aralık11

Vicdan 2.Bölüm izle
Vicdan 2. bölüm fragmanı izle Vicdan yeni bölüm fragmanı seyret. Kanal D’nin yeni dizisi Vicdan 2. yeni bölüm ile izleyicilerle buluşacak. Vicdan 2. bölümde acaba neler olaca? Vicdan yeni bölüm özet. Vicdan yeni bölüm fragmanı izle. Vicdan yeni bölümde Yeni evine taşınan Keriman, Yunus’tan köşe bucak kaçıyor.Vicdan yeni bölüm ile bu akşam saat 20.00 da Kanal D’de.
Vicdan 2. bölümde neler olacak?
Yeni evine taşınan Keriman, Yunus’tan köşe bucak kaçmaya başlar.

Keriman’ın ablası Esma, eski sevgilileri biraraya getirmek için türlü türlü planlar yapar. Bu sırada bütün mahalleli dört bir koldan İbo’yu ararlar. İbo’nun ortalarda olmaması başta annesi olmak üzere herkesi merak içinde bırakır.

Gelişen olaylar sonucunda Keriman, istemeden de olsa Yunus’un nişanlısıyla aynı ortamda bulunmak zorunda kalır. Bütün bunlar olurken Ati, kameraya çekilen görüntülerin peşindedir. Vicdan yeni bölümde Yeni evine taşınan Keriman, Yunus’tan köşe bucak kaçıyor.Vicdan yeni bölüm ile bu akşam saat 20.00 da Kanal D’de.

Vicdan 1.Bölüm

Aralık4

Vicdan 1.Bölüm izle
04 Aralık 2013 Çarşamba günü yayınlanacak olan Vicdan dizisinin 1. bölüm fragmanı ve özeti sayfamızda yerini almıştır.
Kanal D’nin başrollerini Timuçin Esen ve Ahu Türkpençe’nin paylaştıkları yeni dizisi “Vicdan”, Çarşamba saat 20.00′de ilk bölümü ile ekrana gelecek.
Yıllar sonra mahallesine geri dönmeye karar veren Keriman; ailesinin ve mazide kalan büyük aşkı Yunus’un hayatında tüm taşları yerinden oynatır. Efsane aşıklar Keriman ve Yunus’un yeğenleri Müge ve Emre’nin de teyzesi ve dayısı gibi birbirlerine aşık olmaları da kaderin garip bir cilvesidir. Aradan geçen yıllar içinde, Yunus, giderek zenginleşmiş önemli bir işadamı olmuştur. Ortağının kızıyla nişanlanan Yunus, Keriman’in gelmesiyle eski aşkını unutamadiğini farkeder. Yunus’un hayatındaki en büyük zaafı Keriman’dır. Keriman da bu kadar yıl sonra bile hala ona ilk günkü kadar aşıktır. Ne yazık ki sadece Keriman’in bildiği aşılamaz bir engel vardır Yunus’la aralarında. Bu engel Keriman’in hem Yunus’a hem de ailesine karşı soğuk ve anlaşılmaz davranmasına sebep olur.
Yunus’un yeğeni Emre’nin yapacağı büyük hata, Keriman’la Yunus’un yollarını yeniden kesiştirir. Emre’nin hatası hem kendisini hem Müge’yi hem de iki tarafın ailelerini büyük bir utancın içerisine sokar. Öyle ki, bu olay Emre’nin ve Müge’nin hayatında telafi edilemeyecek yaralar açar. Yunus ve Keriman, tekrar alevlenen aşklarıyla mücadele ederken bir taraftan da gencecik yeğenleri ve ailelerinin acılarına merhem olmaya çalışırlar.
Bütün bu olaylar yaşanırken, Müge’nin babası yani Keriman’ın eniştesi Muhsin de büyük bir uyuşturucu kaçakçılığı operasyonunun ortasında kalır. Muhsin’in ve hatta Yunus’un da tutuklanmasına kadar gidecek olan bu olay, aslında tüm bu insanların, yaşadıkları mahallenin, hatta Yunus’un şirketinin ve hatta bütün ülkenin etkilenecegi çok daha büyük bir suç organizasyonunun küçük bir parçasıdır.
Biz bu olayların içinde; hikâyemizin kahramanlarının aşklarına, acılarına tanık olurken en çok da vicdani hesaplaşmalarını izleyeceğiz.