Köfte Yağmuru 2 izle

Şubat8

Köfte Yağmuru 2 izle
Köfte Yağmuru 2 izle,Köfte Yağmuru 2 hd izle,Köfte Yağmuru 2 türkçe dublaj izle Yapımcı Ülkesi: ABD Yapım Yılı ve Gösterim Tarihi: 2013 – 24 Ocak 2014 (Türkiye) Türü: Komedi , Aile , Animasyon YönetmenLer: Cody Cameron, Kris Pearn Senaristler: Judi Barrett , Ron Barrett Başrollerdeki Oyuncular: Bill Hader, Anna Faris, Will Forte Köfte Yağmuru 2 konusu: 2009 yılının kasım ayında sinemaseverlerle buluşan ilk film köfte Yağmur’unda başrol mucit Flint Lockwood, bildiğimiz suyu gıda maddesine dönüştürebilen bir makine icat etmişti. Flint’in yegane arzusu insanları mutlu etmekken, işler biranda kontrolden çıkmıştı. Sonuçta Flint sevgili makinesini maalesef imha etmek zorunda kalmıştı. Devam filmindeyse Flint, artık çalışmadığına inandığı icadının bir işlev bozukluğundan dolayı halen çalıştığını öğrenir. Üstelik evrimsel bir hataya neden olmuştur! Flint ve arkadaşları bu sefer dünyayı, makinesinin ortaya çıkarttığı yiyecek-hayvan karışımı, mutant yaratıklardan kurtarmak zorundadır!
animasyon filmleri izle
İlk filmi sinemada izlemiştim.Biraz zorunluluktu aslında çünkü kardeşimin girebileceği tek filmdi.İstemeden de olsa izlediğim bu film çok hoşuma gitti.Asıl hikaye ve verilen ders babasıyla ilişkisi gibi geldi bana.Çocuklar bu dersi almıştı sanırım.Şimdi son olarak diyeceğim Gerçekten doyurucu seyirler.
Daha fazla vizyon filmlerine ulaşmanız çok kolay hd kalitesinde film izlemek isterseniz bu siteyi size tavsiye edebilirim.


Posted 08 Şubat 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>