Küçük Ağa 4.Bölüm

Şubat18

Küçük Ağa 4.Bölüm izle
Küçük Ağa dizisinin 4. bölümü 18 Şubat salı akşamı Kanal D ekranlarında olacak. Küçük Ağa’nın 4. bölüm fragmanını ve özetini izlemek için tıklayınız.
Kanal D’nin başrollerini Birce Akalay, Sarp Levendoğlu, Zeki Alasya, Emir Berke Zincidi ve Ruhsar Öcal’ın paylaştığı, Hakan Bilgin, Banu Zorlu, Nazan Diper, Şükrü Türen, Kayhan Yıldızoğlu, Cansın Özyosun, Faik Ergin, Ozan Çobanoğlu, Sinem Ergin, Remzi Evren, Halil Doğan, Yunus Çakıroğlu veHilmi Özçelik’in de eşlik ettiği, yapımcılığını Erler Film’in üstlendiği, senaryosunu Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul’un kaleme aldığı, yönetmenliğini Aysun Akyüz ile Erol Özlevi’nin yaptığı Küçük Ağa, Salı 20:00′de Kanal D’de.
Küçük Ağa’nın 4. bölümünde Mehmet Can başını belaya sokmakta, her zaman olduğu gibi kendine rakip aratmamaktadır.
Sinem ve Ali’yi peşinden sürükleyecek, korkutacak ve barışmalarını sağlayacak ne varsa yapmaya devam etmektedir. Mehmet Ağa, Esma Hanım için ne yapsa şanssızlık peşini bırakmaz ve konakta işler fazlasıyla karışır. Ali ise bir anda oğlunun yerinde kendini bulur.
küçük ağa son bölüm izle

Yeni yıla bir çok yeni dizi ile giren Kanal D’nin bir diğer yeni dizisi Küçük Ağa’nın 4. bölümü 18 Şubat Salı akşamı ekranlara geliyor. Küçük Ağa’nın 4. bölüm özetini ve fragmanını izlemek için tıklayınız. Küçük Ağa 4. bölüm, Küçük Ağa 4. bölüm izle, Küçük Ağa izle, Küçük Ağa 4. bölüm fragmanı


Posted 18 Şubat 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>