Kurt Seyit ve Şura 3. Bölüm izle

Mart25

Kurt Seyit ve Şura 3. Bölüm izle fragmanları izle. Kurt Seyit ve Şura geçtiğimiz hafta yayınlanmamıştı. Bu hafta Kurt Seyit ve Şura bomba gibi bir bölümle geliyor. Kurt Seyit ve Şura 3. Bölümde neler yaşanacak? Kurt Seyit ve Şura 3. Bölümde heyecan dorukta. Kurt Seyit ve Şura yeni bölüm detayları 3. Bölüm fragman görüntüleri ve geçmiş bölüm özetleri Milliyet.com.tr’de (Kurt Seyit ve Şura izle)

Kurt Seyit’in ölüm haberi Şura’nın kalbine iyileşmeyecek bir kurşun yarası gibi yerleşir.

Öte yandan babasının hastalığı da son aşamaya gelmiştir. Yaşadığı çifte acıyla aldığı nefes günden güne eksilir, hayatla olan bağı zayıflar. Petro, Şura ve ailesinin zor zamanında yanlarında olurken, Şura’yla geleceğini de verdiği sözlerle inşa etmeye başlar.

Celil, uzun zamandır kayıp olmasına rağmen Kurt Seyit’ten umudu kesmemiştir. Onu civar hastanelerde aramayı sürdürür. Celil’in Kurt Seyit’e ulaştığı an, çok uzaklardaki Şura hayata tutunabilmek için son umudunu da kaybeder.

Kurt Seyit bulunduğu hastanede gözlerini açtığında aklında sadece Şura’ya bir an önce kavuşmak vardır. Şura ve ailesi ise değişen ülke şartları yüzünden evlerini terk ederek teyzelerinin yanına gitmeye karar verir.

Petro, Kurt Seyit’in hayatta olduğunu öğrendiğinde, Şura’ya verdiği ölüm haberinin gerçeğe dönüşmesi için hain bir pusu kurar. Kurt Seyit, Şura’yı bulmak için yola çıktığında uğrayacağı ihanete karşı tek kalkanı aşkı olacaktır.


Posted 25 Mart 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>