Kurtlar Vadisi Pusu 208.Bölüm izle

Aralık19

Kurtlar Vadisi Pusu 208.Bölüm izle
Kara, Polat Alemdar’ın yaşadığını öğreniyor. Peki, olaylar bundan sonra nasıl gelişiyor? Kara’nın Polat’tan öncelikli isteği ne oluyor? Polat, Kara’ya yardım edebiliyor mu? Kara, Polat’ın yeni planı içinde yer alıyor mu?

Poyraz, Kara’yı bulmayı kafasına koyar. Kara’ya ulaşmak için sevdiklerini kullanan Poyraz’ın planı ne oluyor? İntikam savaşını kim kazanıyor? Kara mı Poyraz mı? Peki, bu savaş Abdülhey ve Gaye’nin sonunu mu getiriyor?

Hız kesmeden eylemlerine devam eden Tapınakçılar’ın bu seferki hedefinde ne var? Akif ve Pusat, bu planı bozmayı başarabiliyor mu?

Kurtlar Vadisi Pusu 208. bölümüyle ekranlarda. Kurtlar Vadisi Pusu’nun 208. bölümü Vadi fanatiklerini heyecan ve aksiyona boğuyor. Kurtlar Vadisi Pusu 208. son bölüm ATV’den canlı yayınlanıyor. Kara, Polat Alemdar’ın yaşadığını öğreniyor.
kurtlar vadisi pusu son bölüm izle
Kurtlar Vadisi Pusu 208. son bölüm ATV’den canlı yayınlanıyor. Ekranların fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 208. son bölüm 19 Aralık Perşembe akşamı ekranlara geliyor. Hayranlarının merekla beklediği Kurtlar Vadisi Pusu 208. son bölüm yine nefesleri kesiyor. ATV’den canlı yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu 208. son bölümde Kara, Polat Alemdar’ın yaşadığını öğreniyor. Poyraz, Kara’yı bulmayı kafasına koyar ve en sonunda Kara’yı yakalayıp işkence ediyor. Peki Kurtlar Vadisi Pusu 208. son bölümde neler yaşanıyor?

Etiketler:

Posted 19 Aralık 2013 by admin in category kurtlar vadisi pusu izle

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>