Kurtlar Vadisi Pusu 208.Bölüm izle

Aralık19

Kurtlar Vadisi Pusu 208.Bölüm izle
Herkesin öldü olarak bildiği Polat Alemdar dün akşam da Kara’nın karşısına çıktı. Hastaneden kaçıp oğlu ve torununun mezarına giden Kara, Polat’ı karşısında görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Şaşkınlığı atlatan Kara, Polat’a sarılarak ağladı.

Polat Alemdar ve Kara’nın nasıl bir yol izleyeceği Kurtlar Vadisi Pusu’nun 19 Aralık Perşembe günü yayınlanacak olan 208. bölümde belli olacak.

Kurtlar Vadisi Pubu 208. bölüm, 19 Aralık Perşembe akşamı atv’de yine izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Yıllardır soluksuz izlenen Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni bölümünde Kara ve Polat Alemdar yeni operasyonlara imza atacak.
DİĞER DİZİ FRAGMANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YENİ ÇIKAN FİLMLER İÇİN TIKLAYINIZ

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde, Abdülhey’in evlenme kararı aldığı Gaye kaçırılır. Cahit Armageddon timi ile yeni operasyonlara katılıyor. Poyraz ise sağlığına kavuşuyor ve kendisine işkence yapan Kara’yı yakalar.
Kurtlar Vadisi Pusu 208.bölümün en heyecan verici sahnelerinden birinde Kara elinden kaçırdğı Poyraz’ın eline düşer. Poyraz’a akıl almaz işkenceler yapan Kara bu defa aynı acılara maruz kalır.
Kurtlar Vadisi Pusu 208. bölümde Abdülhey’in evlenme kararı aldığı Gaye’yi kim neden kaçırıyor? Polat Alemdar ve Kara kime operasyon düzenliyor? Kara Poyraz’ın elinden kurtulabilecek mi? Tüm bu soruların cevabı ve çok daha fazlası Kurtlar Vadisi Pusu 208.bölümde olacak.
kurtlar vadisi pusu son bölüm izle

Etiketler:

Posted 19 Aralık 2013 by admin in category kurtlar vadisi pusu izle

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>