Kurtlar Vadisi Pusu 208.Bölüm tek parça izle

Aralık19

Kurtlar Vadisi Pusu 208.Bölüm izle
Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde, Abdülhey’in evlenme kararı aldığı Gaye kaçırılır. Cahit Armageddon timi ile yeni operasyonlara katılıyor. Poyraz ise sağlığına kavuşuyor ve kendisine işkence yapan Kara’yı yakalar.
Kurtlar Vadisi Pusu 208.bölümün en heyecan verici sahnelerinden birinde Kara elinden kaçırdğı Poyraz’ın eline düşer. Poyraz’a akıl almaz işkenceler yapan Kara bu defa aynı acılara maruz kalır.
Kurtlar Vadisi Pusu 208. bölümde Abdülhey’in evlenme kararı aldığı Gaye’yi kim neden kaçırıyor?

Kurtlar Vadisi Pusu 208. bölüm fragmanı ATV’den yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu 208. yeni bölüm ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kurtlar Vadisi Pusu 208. bölümde Polat Alemdar, Kara ile birlikte çalışmaya başlıyor. Kurtlar Vadisi Pusu 208. bölüm 19 Aralık Perşembe akşamı ATV ekranlarına olacak. Kurtlar Vadisi Pusu 208. bölümde neler olacağı merak konusu. İşte Kurtlar Vadisi Pusu 208. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar…

Aksiyonun bir an olsun dinmediği 11. yılında ATV ekranlarında yayınlanmaya devam eden Kurtlar Vadisi Pusu 208. bölümü ile hayranlarının karşısnıa çıkmaya hazırlanıyor. Reyting rekortmeni dizinin bu hafta yayınlanacak olan 208. bölümde neler olacağı ise merak konusu. Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni bölümü 19 Aralık Perşembe akşamı kendi saatinde ATV ekranlarında olacak.

Kurtlar Vadisi Pusu’nun geçtiğimiz hafta yayınlanan 207. bölümde yaşananlar…

Polat ile Abdülhey Arasında İpler Koptu
Kurtlar Vadisi Pusu’nun vazgeçilmez ikilisi Polat Alemdar ile Abdülhey’in yolları tamanen ayrıldı. Polat abisinin yaşadığını geçtiğimiz haftalarda öğrenen Abdülhey resti çekmiş hayatımı yaşayacam demişti. Vadi’nin bu haftaki bölümünde Polat Alemdar’ın Hoca’ya ”Abdülhey defteri kapandı, o boşluğu Kara ile dolduracağım” demesi iplerin tamamen koptuğunu gösteriyor.
kurtlar vadisi pusu son bölüm izle

Etiketler:

Posted 19 Aralık 2013 by admin in category kurtlar vadisi pusu izle

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>