Kurtlar Vadisi Pusu 209.Bölüm izle

Aralık26

Kurtlar Vadisi Pusu 209.Bölüm izle
İntikam alma sırası Kara’ya geçer. Kara, Poyraz’ın sonunu getirecek hamleyi vuracak mı? Poyraz’ın, Kara takıntısı onun sonu mu olacak?

Evlilik planları yaparken, Gaye’nin kaçırılmasıyla birlikte geçmişle yüzleşen Abdülhey, ne yapacak? Abdülhey, çıktığı yeni yolda hayatına Gaye ile mi devam edecek, yoksa Polat’ın yanına geri mi dönecek?

Tapınakçılar yeni bir eylem hazırlığına girer, peki bu kez hedeflerindeki isim kim olacak? Canını ortaya koyan Akif, Tapınakçılar’ın eylemlerini durdurmayı başarabilecek mi, yoksa kurşunlara açık hedef olan Akif ölecek mi?
Kurtlar Vadisi Pusu 209.bölüm fragmanı yayında. Merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 209.bölüm beklentileri boşa çıkarmadı. Aksiyon dolu sahneleri ile Kurtlar Vadisi Pusu takipçileri tarafından büyük beğeni toplayan Kurtlar Vadisi Pusu 209.bölüm fragmanı sonrası Vadi severler yeni bölümü adeta iple çekiyor.

Kurtlar Vadisi Pusu 209.bölüm çok heyecanlı bir bölümle izleyicilerinin karşısında çıkıyor . Süper bir sahne ile son bulan Kurtlar Vadisi Pusu son bölümün ardından Kurtlar Vadisi Pusu 209.bölümü ile heyecan ve aksiyona kaldığı yerden devam edecek. Polat Alemdar, Abdülhey ve Kara’yı kurtarmakla kalmıyor, bu ikiliye Poyraz’dan intikam alma şansını da vermiş oluyor. Türlü işkenceler yaptığı Poyraz’ı tapınakçıların yaptığı operasyon sonrasında elinden kaçıran Kara, Polat Alemdar sayesinde tekrar intikam alma şansını elde ediyor. Can düşmanı Poyraz’ı işkence için hazırlanmış bir odaya kapatan Kara bu defa temkinli ve Poyraz’ı elinden kaçırmaya hiç niyeti yok.
kurtlar vadisi pusu son bölüm izle

Etiketler:

Posted 26 Aralık 2013 by admin in category kurtlar vadisi pusu izle

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>