Kurtlar Vadisi Pusu 215.Bölüm son bölüm izle

Şubat13

Kurtlar Vadisi Pusu 215.Bölüm izle
Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümü ile bu akşam ekranlarda. Vadi severlerin 1 haftalık Kurtlar Vadisi Pusu hasreti 13 Şubat Perşembe akşamı yayınlanacak olan Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölüm ile sona eriyor. Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümde heyecan her bölümde olduğu gibi yine zirvede. Pusat Çakır’ın Baltazar ile hesaplaşmasının arasına demir parmaklıklar giriyor. Kara ve Akif İran’da hem Şamil hem de Rus baronu ele geçirmek için operasyonlar düzenler.

kurtlar vadisi pusu son bölüm izle

Pusat Çakır, rulet masasında hayatını ortaya koyuyor. Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümde Pusat Çakır ve Baltazar arasındaki restleşme demir parmaklıklar ardında son buluyor. Baltazar’ın mekanını basan Polis ekipleri Pusat ve Baltazar’ı göz altına alır.
Kara ve KGT patronu Akif, hem Şamil’i kurtarmaya hemde Ruscol adlı rus baronu ele geçirmek için İran’a gidiyor. Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümde Abdülhey ve Gaye evleniyor. Ancak Abdülhey ve Gaye’nin bulunduğu evi sık sık ziyaret eden isimsiz şahıs Gaye ve Abdülhey çiftini gözüne kestiriyor. Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümün en merak edilen konularından biri de Cahit ve Polat Alemdar buluşması. Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde Cahit ile görüşmenin vakti geldiğini söyleyen Polat Alemdar’ın Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümde Cahit ile yüzleşmesi bekleniyor.

Canlı atv yayını izle. Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölüm izle. Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölüm Full izlemek için Canlı atv bağlantısı ve Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümü kaçıranlar, tekrar izlemek isteyenler için Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölüm full izleme bağlantısı haberimizde. Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölüm


Posted 13 Şubat 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>