Medcezir 17.Bölüm izle

Ocak10

Medcezir 17.Bölüm izle
Medcezir 17. Bölüm 1. ve 2. tanıtım fragmanları ile Medcezir YouTube’a özel 3. tanıtım fragmanı yayınlandı. Bu bölümde Medcezir’de aşk acısı çeken Mira’nın aşık olduğu kişi için neleri göze alabileceğini göreceğiz. Fakat asıl soru, gururu kırılan Yaman’ın aşkı ve gururu arasında nasıl bir seçim yapacağı ? Medcezir severlerin merak ettiği bir çok düğümün çözüleceği 17. yeni bölüm bu akşam Star TV’de.

medcezir son bölüm izle
Yaman Yol Ayrımında
Tozludere ‘ deki eski hayatı, Yaman ‘ ın önüne yine çok büyük bir engel oluşturur. Eski arkadaşlarına yapmış olduğu yardım girişimii, geleceğini elinden alabilecek bir ateşe dönüşür. Selim Serez, bütün çabalarına rağmen Yaman ‘ ın hayatının elinden kayıp gidebileceğini ilk kez fark eder ve restini çeker. Yaman ‘ dan geri dönüşü olmayan bir tercih yapmasını ister.

Mira Aşkı için Bir Çıkış Arar
Vakit geçtikçe aralarındaki uçurumun büyüdüğünü fark eden Mira, Yaman ‘ la konuşmak için eline geçen ilk şansı değerlendirir. Ancak kırgınlığı, Yaman ‘ a zırhlarını yeniden giydirmiştir. Mira ‘ nın sesi önündeki duvarları aşıp, Yaman ‘ a kadar ulaşmaz. Mira, çaresizce Ender Serez’den yardım ister. Ender masum bir oyunla iki aşığı buluşturur.

Etiketler:

Posted 10 Ocak 2014 by admin in category Medcezir

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>