Medcezir 26.Bölüm

Mart14

Medcezir 26.Bölüm izle
Medcezir dizisinde Yaman’ın zamanında müdahalesi ile kurtulan Asım Şekip Kaya hastaneye kaldırılırken, Ender ve Sedef hayatlarında ilk kez babalarını kaybetme gerçeğiyle yüzleşirler.

Medcezir dizisinde Olanları öğrenir öğrenmez hastaneye yanında gizli müttefikiyle birlikte gelen Sude, Sedef’e eksik parçaları birleştirmesi için önemli bir ipucu verir. Sedef babasını suçladığı konularda haksız olabileceğini fark ettiğinde, Sude ile Sedef arasındaki rekabet alevlenecektir.

Medcezir dizisinde Yaman, Mira’dan annesiyle arasındaki küskünlüğe bir son vermesini istedikçe, anne kız arasındaki kriz şiddetlenir. Medcezir dizisinde öte yandan Selim’in kuzeni Cem ile Mira arasındaki dostluk, Yaman’ın içten içe Cem’e karşı silahlarını kuşanmasına neden olur.
medcezir son bölüm izle

Medcezir yeni bölümde neler yaşanacak? Star Tv’nin izleyici tarafından büyük beğeni ile izlenen dizisi Medcezir 26. bölümü ile 14 mart 2014 Cuma akşamı sevenleriyle tekrar buluşacak. Medcezir yeni bölüm fragman izle, Medcezir’in yeni bölüm
Kısa zamanda milyonların ilgisini çeken dizde bu hafta neler yaşanacağı şimdiden marak konusu oldu. Mira Yaman Hale üçgeninde geçen dizide neler olacak?

Merak edilenler haberimizde! Peki Medcezir dizisinin bu haftaki yeni bölümü, özetini ve fragmanını haberin devamında bulabilirsiniz.

Asım Şekip Kaya, Yaman’a borcunu ödemek için kızlarından özür diler. Ancak bu özür Ender için, babasının Reyhan Arsen’den bir kızı daha olduğu gerçeğinin gölgesinde kalır.. Ailesindeki dengeleri altüst edecek bombanın pimi, Ender’in elinde. Sude’nin Asım Şekip Kaya’yla yakınlaşmak için hazırladığı akşam yemeği büyük bir yüzleşmeye sahne olur. Öte yandan Eylül’ü mutlu etmek için üvey annesi Gamze’nin hazırladığı sürprizin etkisi büyük olacaktır.

Sude’yle Mira arasında devam eden küskünlük, Mira’nın adımıyla sona erer. Eve geri döndüğünde, Mira kendisini bekleyen tehlikeyle gecikmeli olarak yüzleşir. Yaman ve Mira ipuçlarını birleştirdiğinde karşılarına çıkan isim nefeslerini keser.


Posted 14 Mart 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>