Muhteşem Yüzyıl 126. Bölüm izle

Mart5

Muhteşem Yüzyıl 126. Bölüm izle izleyiciyle buluştu. Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm, yine nefes kesecek. Muhteşem Yüzyıl 126. bölüm Çarşamba akşamı STAR TV ekranlarında olacak. Muhteşem Yüzyıl 126. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Şehzade Mustafa’nın öl ümüyle bir anda Türkiye’nin gündemine oturan Muhteşem Yüzyıl’ın 126. bölümü yine izleyiciyi ekran başına kilitleyecek .Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm, 5 Mart Çarşamba günü Star Tv ekranlarında yayınlanacak.. MUHTEŞEM YÜZYIL 125. BÖLÜ MDE NE OLMUŞTU Muhteşem Yüzyıl 125. bölümde, Musta fa’nın yasını tutan Cihangir yemeden içmeden kesiliyor! Süleyman çaresizlik içinde oğlu için çırpınıyor. Hürrem ise Cihangir için endişeleniyor. Bayezıt’ın annesine ol an öfkesi dinmiyor.
Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle
Can derdine düşen Rüstem’in korkuları gerçek oluyor. Mustafa’nın intikam ını alma k isteyen dostlarınd a n biri payitahta dönüyor. İsyancılarla birlikte Rüstem’in sarayını kuşatıyor. Rüstem ve Mihrimah’ı cendereden Bay ezıt kurt arıyor. Cihangir’in çığlıkları tüm ordu gahı sararken, Süleyman oğlunun acılarına son veriyor! Hürrem ve Süleyman bir kez daha evlat acısıyla s ınanıyor. Hürrem Ciha ngir’in ölümüyle y ıkılırken, Süleyman ru hunu iyileştirmeye çalışıyor. Hürrem’in hayat ta kalan iki oğlu Selim ve Bayezıt arasında tahta çıkabilmek için amansız bir savaş başlıyor. Muhteş em Yüzyıl 125. bölümde, Cihangir, Mustafa’nın ölümünden duyduğu acıyla yemek yem eyi reddeder. Süleyman oğlun un iyileşmesi için çabal ar. Hürrem ise Cihangir’in durumunu içten içe hisseder. Mustafa’nın dostlarından biri şehzadenin intikamını almak için payitahta gelir. Rüstem’in Üsküdar’daki sarayda saklandığını öğrenir ve isyancılarla birlikte sarayı basar. Sarayda sıkışıp k alan Rüste m ve Mihrimah ölümle burun buruna gelir.


Posted 05 Mart 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>