O Hayat Benim 2. Bölüm

Şubat24

O Hayat Benim 2. Bölüm izle
Fox Tv’nin yeni dizisi O Hayat Benim ilk bölümüyle izleyicilerin beğenisini kazanmıştı. O Hayat Benim 2. bölümüyle 23 Şubat’ta Fox Tv ekranlarında tekrar izleyicisiyle buluştu. O Hayat Benim dizisinin 2. bölümünde Efsun Mehmet Emin ile yüzleşti. Efsun ile Mehmet Emin’in yüzleşmesinden çıkan karardan Nuran hiç memnun olmadı. Efsun’un ise O Hayat Benim son bölümde başka planları düşünüyordu. Alp, O Hayat Benim 2. bölümde Efsun’un karşısına çıkan fırsattan istifade etmek istedi. Bahar ile Ateş arasında ise aşk kıpırtıları başladı. O Hayat Benim dizisinin 23 Şubat’ta yayınlanan bölümünü kaçırdıysanız yahut tekrardan izlemek isterseniz “O Hayat Benim 2. Bölüm Full İzle” bağlantısını kullanarak dizinin son bölümünü tekrar izleyebilirsiniz. Ayrıca haberimizde O Hayat Benim 2. bölüm fragmanı ve özeti de yer almaktadır.
o hayat benim son bölüm izle

Fox Tv’nin yeni dizisi O Hayat Benim yeni bölümüyle ekranlara gelecek. O Hayat Benim 3. Bölüm fragmanı izle. O Hayat Benim 3. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? O Hayat Benim 3. Bölüm özeti izle. O Hayat Benim 3. Bölüm fragmanı medya365.com’da. O Hayat Benim Dizisinin Konusu Mehmet Emir ve Hasret birbirine aşık olan iki gençtir.
o hayat benim son bölüm izle
Ancak Hasret’in babası Yusuf ise evlenmelerine karşı çıkar. Yusuf, O Hayat Benim dizisinde kızının hamileliği de ortaya çıkınca çıldırır ve iki genci ayırır. Bunun üzerinde Mehmet Emir’e de Hasret’in öldüğünü söyler. Ardından Hasret doğum yapınca bebek elinden alınır. Yusuf, bebeği büyütmesi için yardımcısı İlyas’a teslim eder. Adı Bahar olur. Bunun yanında Efsun adında bir bebeği daha vardır. İlyas ve karısı Nuran Efsun ve Bahar’ı kardeş gibi büyütürler. Aradan yirmi yıl geçer. O Hayat Benim dizisinde Yusuf vicdan azabıyla Bahar’ı babası Mehmet Emir’e götürmeye karar verir. Gecekonduda büyüyen Bahar ‘gerçek hayatına’ kavuşacaktır nihayet. Hayal bile edemeyeceği servetin tek varisidir Bahar. Köşklerde oturacak, yatlarda gezecek, en iyi okullarda okuyacaktır… Kısaca parıltısıyla göz kamaştıran ‘o hayat’ın sahibi olacaktır. Ancak kader buna izin vermez, her şey bir anda ters yüz olur. Artık sadece Bahar’ın değil kimsenin ‘hayat’ı eskisi gibi olmayacaktır.


Posted 24 Şubat 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>