Şefkat Tepe 140.Bölüm izle

Şubat23

Şefkat Tepe 140.Bölüm izle
General örgütten intikamını aldı! Şefkat Tepe 139. bölümde izleyenleri nefes kesici anlar yaşandı. Sungurlar Şefkat Tepe 139. bölümde kaçırılan General’i bulmak için inanılmaz bir mücadeleye girdiler. Fakat Cemal’in aklında General’i Kasım ile takas etme fikri vardı ve bunu hayata geçirdi. Fakat Şefkat Tepe son bölümdeki takas hazırlığı yapıldığı sırada sürpriz gelişmeler yaşandı. Bu gelişmelere rağmen Şefkat Tepe 139. bölümde Sungurlar General’i almaya kararlıydı. Diğer taraftan Aslı ve Şahin’in ilişkisi bir başkasının da desteği ile evliliğe doğru yol aldı. Şefkat Tepe 139. bölümde Suriye’de ise örgütün kampında olan 10 askerin dramı yürekleri parçaladı.

Samanyolu TV’de 15 Şubat Cumartesi günü ekranan gelecek Şefkat Tepe 139. bölümde yine heyecan doruklarda. Samanyolu TV’nin sevilen dizilerinden Şefkat Tepe yeni bölümde General harekete geçiyor.
Şefkat Tepe 139. bölümde General eşi ve torununun ölümüne cevap vermeye hazırlanıyor. Şefkat Tepe son bölümde hain bir tuzağa düşürülen General, bu tuzağın sonucunda eşini ve torununu kaybetmişti.
Şefkat Tepe 139. bölüm General için intikam vaktini gösteriyor. Şefkat Tepe 139. bölümde General’in intikamını nasıl aldığını izleyeceğiz. İşte Şefkat Tepe 139. bölümün merakla beklenen fragmanı…

şefkat tepe son bölüm izle


Posted 23 Şubat 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>