Sevdaluk 11.Bölüm izle

Mart19

Sevdaluk 11.Bölüm izle Show Tv ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Sevdaluk 11. bölümüyle ekranlara gelecek. Sevdaluk yeni bölümde Ali İhsan hastalanır. Adalet bu durumu Hilmiye’ye izah eder. Ancak Ali İhsanSevdalukyeni bölümde bu durumdan yararlanmaya çalışır ve Adalet’e iyice yakınlaşır. Muhtar Ali ise eşi ile barışmak için denemedik şey bırakmaz ancak bu durum hiç kolay olmayacaktır. 19 Mart Çarşamba akşamı izleyici karşısına çıkacakSevdaluk11. bölümde izleyenler keyifli anlar yaşayacak.Sevdalukyeni bölüm fragmanı ve son bölüm özetini sizler için aşağıda paylaştık.Sevdaluk11. bölüm fragmanı yardımıyla yeni bölüm hakkında ipuçları elde edebilirsiniz.

Sevdaluk son bölüm izle

Adelet’in yıllar önce Ali İhsan’a yazdığı, Muhtar Ali’nin yıllarca sır gibi sakladığı duygu dolu mektup gün yüzüne çıktı ve Sevdaluk10. bölümdeÇamlıhemşin’de her şey bir anda değişti.Mektubun ortaya çıkmasıyla Sevdalukson bölümdeişler iyice karıştı. Hilmiye kocasının senelerce Adalet’e aşık olduğunu öğrendi ve gelini Emine ile birlik olup kocalarından boşanmak için avukata gittiler. Muhtar Ali ve Tayyar ise eşlerini boşanmaktan vazgeçirmek için her yolu denediler. FakatSevdaluk10. bölümdebu sandıkları kadar olmadı.

Ali İhsan’ın kızı Nihan ise kendi hayatını kurmak için bu kez babasının da rızasını alarak köyden ayrıldı. Diğer yandan Ercüment, Denise ve HES ekibi de başarısızlıkları yüzünden bir süreliğine köyden ayrılmak zorunda kaldılar.Gonca ve Gülben, Orhan’ı ailesiyle barıştırmak için Sevdalukson bölümdeAli İhsan ve Adalet’ten yardım istedi. Hepsi birlik olup bu küslüğe son vermek için Hayati ve Hayriye’ye oyun oynadılar. Oyun sayesinde Orhan ailesi ile barıştı. Çamlıhemşin’de tam da her şey yoluna girmişken Sevdaluk10. bölümdebeklenmedik bir haberle Orhan’ın herkesten sakladığı sır ortaya çıktı.


Posted 19 Mart 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>