Sevdaluk 12.Bölüm izle

Mart26

Sevdaluk 12.Bölüm izle da sular durulmuyor. Ali İhsan, Adalet ‘ le birlikte dışarıda sabahlayınca üşütüp hasta olur. Adalet, Ali İhsan ‘ ı iyileştirmek için elinden geleni yapar. Fakat hastalığını iyice abartan, sürekli sızlanan ve istekleri bitmeyen Ali İhsan, sonunda Adalet ‘ i çileden çıkartıyor. Küslük bitiyor derken aralarındaki çekişme tüm şiddetiyle yeniden başlar.

Adelet ‘ in yıllar önce Ali İhsan ‘ a yazdığı, Muhtar Ali ‘ nin yıllarca sır gibi sakladığı duygu dolu mektup gün yüzüne çıkıyor ve Çamlıhemşin ‘ de her şey bir anda değişiyor.

Mektubun ortaya çıkmasıyla işler iyice karışır. Hilmiye kocasının senelerce Adalet ‘ e aşık olduğunu öğrenir ve gelini Emine ile birlik olup kocalarından boşanmak için avukata giderler. Muhtar Ali ve Tayyar ise eşlerini boşanmaktan vazgeçirmek için her yolu denerler. Fakat bu sandıkları kadar olmayacaktır.

Ali İhsan ‘ ın kızı Nihan ise kendi hayatını kurmak için bu kez babasının da rızasını alarak köyden ayrılır. Diğer yandan Ercüment, Denise ve HES ekibi de başarısızlıkları yüzünden bir süreliğine köyden ayrılmak zorunda kalırlar.

Gonca ve Gülben, Orhan ‘ ı ailesiyle barıştırmak için Ali İhsan ve Adalet ‘ ten yardım ister. Hepsi birlik olup bu küslüğe son vermek için Hayati ve Hayriye ‘ ye oyun oynarlar. Oyun sayesinde Orhan ailesi ile barışır. Çamlıhemşin ‘ de tam da her şey yoluna girmişken beklenmedik bir haberle Orhan ‘ ın herkesten sakladığı sır ortaya çıkar.


Posted 26 Mart 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>