Sevdaluk 3.Bölüm izle

Aralık25

Sevdaluk 3.Bölüm izle

Film hakkında konuşan Merve Erdoğan, ”Sevdaluk’ta Gonca adında neşeli, bıcır bıcır bir kızı canlandırıyorum. Aslında hukuk fakültesini kazanmış fakat ailevi nedenlerden dolayı gidememiş ve bu kırıklığı içinden hiç atamamış bir kız. Askerde çok âşık olduğu bir sözlüsü var, dört gözle onu bekliyor.” dedi.

BAŞARININ SIRRI SAMİMİYET

Erdoğan, başarısının sırrını da şu sözlerle açıkladı; ” Ben en büyük başarısının samimiyet olduğuna inanıyorum. Hem kamera arkası hem kamera önü özenle kurulmuş bir ekip. Üzerine çok çalışılmış bir proje, işinde çok profesyonel insanlarla bütünleşince sonuç tadına doyulmaz oldu.”

Show TV canlı izle.Show TV canlı izlede bu akşam Sevdaluk dizisi var.Sevdaluk her Çarşamba Show TV’de saat 20:00′de izleyenleriyle buluşuyor.
Show Tv’nin yeni dizisi Sevdaluk 3. bölümü ile 25 aralık çarşamba günü saat 20.00′da ekranlarda olacak.Başrollerini Demet Akbağ,Erdal Özyağcılar ve Cengiz Bozkurt’un oynadığı Show Tv’nin yeni Karadeniz dizisi Sevdalık haftaya kaldığı yerden devam edecek.

Sevdaluk her Çarşamba Show TV’de saat 20:00′de izleyenleriyle buluşuyor.
Sevdaluk son bölüm izle

Etiketler:

Posted 25 Aralık 2013 by admin in category Sevdaluk

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>