Sevdaluk 6.Bölüm hd izle

Ocak22

Sevdaluk 6.Bölüm izle
Sevdaluk yeni Bölüm ile Show ekranlarında 6.bölüm 22 Ocak 2014 Çarşamba akşamı yeni bölüm ile çıkacak ekranlara, Sevdalık dizisi son bölüm de ize Emine’nin köye dönmesi sevindirecektir. Sevdaluk dizi fragmanı sitemizden takip edebilirsiniz.

Show tv Ekranlarında 22 Ocak 2014 Çarşamba akşamı 6.Bölüm ile izleyicisi karşısına çıkacak olan dizi Sevdaluk son bölüm de yaşanacak olan olaylar şöyle; Emine nihayetinde kararını vererek köye döner. bir türlü nihanla görüşememiştir.

Ama tesadüfen karşılaşarak, Çok şaşırır, Ali ihsan yürütmüş olduğu şirketin ilerlemesi için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır. Büyük bir proje olduğunu söyler söylemez köylüler hareketlenmeye başlarlar köye bir mühendis gelir işlere koyulur plan proje yapmaya devam eder.

sevdaluk son bölüm izle

Show Tv ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Sevdaluk 6. Bölümüyle 22 Ocak Çarşamba akşamı ekranlarda olacak. İşte Sevdaluk 6. Bölüm fragmanı ve özeti..
Sevdaluk ‘ ta bu hafta; Nihan ‘ ın dönüşü köyde bomba etkisi yaratır. Ali İhsan, yıllar sonra kavuştuğu kızına evinin kapılarını açar fakat bu sırada evinde konuk ettiği Denise ile Nihan pek anlaşamaz. Denise kadar, Nihan ‘ ın dönüşü, Orhan ‘ la henüz yakınlaşmaya başlayan Gülben için de pek hoş bir sürpriz olmaz.


Posted 22 Ocak 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>