The Vampire Diaries 5. Sezon 16. Bölüm izle

Mart21

The Vampire Diaries 5. Sezon 16. Bölüm izle “While You Were Sleeping” Full HD Tek Parça Fragman İzle-yeni
The Vampire Diaries Vampir günlükleri fragman ve bölüm özeti
dünyanın haberi, dünyanın eğlencesi
bizi takip etmeye devam edin….
The Vampire Diaries 5. Sezon 16. Bölüm
The Vampire Diaries 5.sezon 16.bölümde neler olacak diye merak edenler için akıllardaki sorulara cevap niteliğinde olan fragman yazımızın devamında bulunuyor. Fragmandan anlaşıldığı Elena geri dönüyor ve Damon ile arasını düzeltiyor.
The Vampire Diaries (Vampir Günlükleri) L. J. Smith.’in aynı isimli kitap serisinden, “Dawson’s Creek dizisinin de yazarlarından olan Kevin Williamson ve gösterimden kaldırılan Kyle XY dizisinin yazarlarından olan Julie Plec tarafından uyarlanan televizyon dizisidir.
Projenin uygulayıcı yapımcıları ise The CW’nin bir diğer dizisi Gossip Girl’ün de uygulayıcı yapımcılarından Leslie Morgenstein ve Boby Levy’dir.
Dizinin pilot bölümünü daha önce True Blood, Dexter, Veronica Mars, Cold Case gibi dizilerde de yönetmenlik yapmış olan Marcos Siega çekmiştir”. Dizinin ilk bölümü 10 Eylül, 2009 ikinci sezonun son bölümü de 12 Mayıs, 2011 tarihinde Th CW Television Network kanalında yayınlanmıştır. Ama esas işlenen konu, hikayenin baş kahramanı Elena Gilbert (Nina Dobrev), karanlık geçmişlere sahip Stefan ve Damon arasında yaşanan aşk üçgenidir.


Posted 21 Mart 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>