Vicdan 6.Bölüm izle

Ocak8

Vicdan 6.Bölüm izle
Vicdan dizisinin 8 Ocak Çarşamba akşamı izleyici ile buluşacağı 6. yeni bölümünün fragmanı yayınlandı. Kanal D’nin yeni dönem dizisi olan Vicdan dizisinde bu hafta neler olacak?

Kanal D’nin yeni dönem dizisi Vicdan’ın 6. bölümü 8 Ocak Çarşamba akşamı ekranlara gelecek. Vicdan dizisinin yeni bölüm özetini ve fragmanını izlemek için tıklayınız.
Vicdan’ın son bölüm konusu şöyleydi: Keriman ile Yunus, yıllar sonra eski defterleri, eski hesapları ve birikmiş soruları masaya yatırıyor.

Müge’nin güvenini tekrar kazanmak isteyen Emre, Müge’ye evlenme teklif eder. Emre’nin ağzından her şeyi olduğu gibi dinleyen Müge, Ati’ye güvenerek nasıl büyük bir hata yaptığının farkına varır. Keriman tüm bu olanları Yunus’a anlatmak üzereyken yeğeninin evlenme teklifi aldığını öğrenince kendisini çok çaresiz hisseder.

Uyuşturucu şebekesiyle mücadele eden Yunus, ortaklarıyla karşı karşıya gelir. Keriman ile Yunus yeğenleri hakkında konuşacakken konu dönüp dolaşıp kendilerine gelir ve yıllar sonra eski defterler, eski hesaplar, birikmiş sorular masaya yatırılır.
Vicdan son bölüm izle

Etiketler:

Posted 08 Ocak 2014 by admin in category Vicdan

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>