Zengin Kız Fakir Oğlan 72.Bölüm izle

Şubat20

Zengin Kız Fakir Oğlan 72.Bölüm izle Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde Fakir Oğlan’ın Başına Gelmeyen Kalmıyor! Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde Fakir Oğlan Nurhan’ın arabasında bir kadın doğum yapmak üzeredir. Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde hamile kadının Nurhan’ın arabasında ne işi olduğu merak konusuyken, doğum anı yaklaşınca ortalık karışır. Öte yandan bankada çalışan bir kız Nurhan’a yakınlık gösterince, işler arap saçına döner.

Zengin Kız Fakir Oğlan son bölüm izle
Kızın kendisine aşık olduğunu öğrenen Nurhan ne yapacağını bilemez. Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde Serpil ve Rüyam villada büyük bir sürprizle karşı karşıya kalırlar. Kemal Bey ve Mahmut Bey arasındaki forma krizi ise komik görüntülere sahne olur.ZKFO Biricik Diziden Ayrıldı mı, Neden Yok? Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde Biricik karakterini canlandıran Ecem Nur Özkaya, gerçek hayatta hamile olduğu ve doğum zamanı yaklaştığı için diziden ayrılmak zorunda kaldı. Ecem Nur Özkaya’nın doğumdan sonra Zengin Kız Fakir Oğlan’a ne zaman döneceği dizinin takipçileri tarafından merak konusu oldu. Ecem Özkaya, ZKFO’ya ne zaman döneceğini resmi Twitter hesabından açıkladı.


Posted 20 Şubat 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>