Zeytin tepesi 1.bölüm izle

Şubat5

Sevdiği adamın babasını öldürmekten suçlu bulunan Deni, iyi halden sekiz yıl sonra tahliye olup Zeytintepe’ye döndüğünde, çok sevdiği evlerinin ve zeytinliklerinin büyük borçlar karşılığında ipotek altında olduğunu öğrenir.

Diğer yandan anneannesi Keriman Hanım’ın, ablaları Suna ve Yıldız’ın onun katil olduğunu düşünmeleri ve tüm bunların yanında Gökçenerler’i iflasa sürükleyen kişinin Tarık olduğunu öğrenmesi onu hayal kırıklığına uğratır.

Deniz’e inanan tek kişi vardır oda Tarık’ın abisi Emin Karatay’dır. Deniz, Emin’den aldığı destekle bir yandan arazilerini ipotekten kurtarmaya, diğer yandan da masum olduğunu kanıtlamaya çalışır. Ama Deniz’in işi göründüğünden daha da zordur.

Zeytin tepesi 1.bölüm izle yeni dizi izlenir mi bilinmez ama siz yinede Zengin tepesi 1.bölüm izle bizim siteden izleyebilirsiniz.

Zeytin tepesi 1.bölüm izle, Zeytin tepesi 1.bölüm, Zeytin tepesi son bölüm izle, Zeytin tepesi izle, Zeytin tepesi 5 şubat 2014


Posted 05 Şubat 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>